Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit reagálnál, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, vagy mit éreznél ha a párod azt mondaná, hogy nagyon szeret, szerelmes is, de ez nem az a nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Arról beszélgettünk, hogy kinek milyen nagy szerelmei voltak az életében. Én hülye pedig rákérdeztem, hogy én neki az vagyok-e? Azt mondta hogy őszinte lesz velem, nagyon szeret és szerelmes belém, nem is kicsit, de voltak ennél nagyobb szerelmei elérhetetlen nők iránt, amik tényleg nagyok voltak, de velem kapcsolatban nem ezt érzi. Szerelmes és velem akar lenni mert nagyon szeret.

Most amiatt voltak azok “nagyobb” szerelmek mert elérhetetlenebb nők iránt érezte és erős volt a vágy? Tudom magamról hogy nem vagyok 10/10-es nő, valszeg ez is benne van. Engem kicsit szíven ütött, mert én nagy szerelmet érzek iránta, és zavar hogy nem ugyanakkora ezekszerint.


2020. júl. 5. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindegy? Úgyis elmúlik!
2020. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is mondott és tett hasonló dolgokat. Ha kiderült volna, hogy valami nagy, beteljesült szerelem árnyékában élek, képtelen lettem volna folytatni. De az ő múltjában nem volt semmi ilyesmi. Ő szimplán nem tud szerelmes lenni senkibe és ezt éreztem meg. Ettől függetlenül megkaptam, miután faggattam, hogy átlagos vagyok és engem szerinte a legtöbb férfi átlagosnak lát, de ez nem baj, mert ő is átlagos és emiatt összeillünk. Neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell. Kifaggattam, hogy szerinte ki a jó nő, akit én gyönyörűnek láttam, az neki nem tetszett, aztán mondott valakit, aki valóban csodaszép volt extra erős szexuális kisugárzással, derékig érő hajjal, hogy na ő a jó nő, de hát ő esélytelen lett volna ezért meg azért...

Mit éreztem? Soha többé nem élveztem igazán a szexet vele. Levetkőzni is utáltam. 1,5 éven át neki sminkeltem, de kidobtam a sminkcuccaimat is. Mindig azt mondta, minek sminkelek, neki attól nem vagyok szebb.

Ha megtehettem volna, elhagytam volna és a lányomnak azt mondanám, hogy meneküljön egy ilyen kapcsolatból.

Mert nekem akkor ő nem volt átlagos. Azóta átlagosnak látom és alacsonynak, de akkor nekem ő volt a legjobb pasi a világon. Hogy ő nem így érezte, az azt jelenti, hogy nem volt szerelmes.

És szerintem nincs olyan, hogy egy kicsit szerelmes valaki. Persze lehetnek lenyugodtabb korszakok az érzésekben, de a szerelem az földrengés és orkán, legalább 10 másodpercig egyszer az életben. Ha soha nem volt meg az a 10 másodperc se, akkor az sose volt szerelem, csak menekülés és megalkuvás.

2020. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Azt mondta neked, amit hallani akartál. Sosem értettem a hozzád hasonló nőtársaimat. Soha, egyetlen egy kapcsolatomnál nem kérdeztem meg egyetlen férfit sem erről.Tényleg soha. Az más kérdés, hogy látszott rajtuk, és ők szövegeltek maguktól.
2020. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

3+ Néha, sokszor nem árt ha felnőtt emberek megtanulnak hallgatni. Nem kérdezősködni. Van egy könyv pl. amit én tudatosan nem olvastam soha el. Láttam, hogy megjelent, tartalmát megláttam, és nem olvastam. Pedig hány nő bírta volna megállni? Sőt ugyan az a fotó nálam is meg van, aki a könyvön szerepel-mert itt felejtődött.

És nem. Nem olvastam.

2020. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát pedig szerintem nem árt erre rákérdezni. Persze lehet homokba dugott fejjel élni. Én is ismerek olyat, akit láttam szerelmesen és tudom, ha lesz még valaha valakije, azt a nőt soha úgy nem fogja szeretni, mint az exét. Joga van ezt tudni az új párjának, ha lesz egyáltalán.
2020. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Az kérdezzen ilyeneket,aki elbírja a választ is. Teljesen normális választ adott, ráadásul őszintén. Egy elérhetetlen "kapcsolatot" nem lehet összehasonlítani egy valóssal. Nem értem, hogy a nők miért szeretik bonyolítani a saját életüket, pedig én is nő vagyok.🤷 Mondanám, hogyha ennyire zavar, akkor válassz szűz pasit, de neked az se lenne jó,mert egy plátóitól is kiakadsz. Mi kéne, csecsemő? Csak nekik nem volt még semmilyen szerelmük.
2020. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Mi van veletek, ti mind kamaszok vagytok? Akkor, akinek tizenhat évesen mondjuk volt egy plátói szerelme, az soha ne menjen bele kapcsolatba, mert nem olyan nagy szerelem, mint az az idealista kép? Szép perspektíva. R.hadjon is meg egyedül, csak mert a "nem is kicsit szerelmes" nem elég. Fel kéne nőni. Az érzések intenzitása változik, SOHA nem egyformán szeret a két fél egy kapcsolatban. De ha ez akkora tragédia, dobd el, az biztos jobb lesz😉
2020. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy? Ez olyan felesleges meg gyerekes, amin kattogsz. Mindenkinek volt élete "nagy" szerelme és ha nem te vagy az, akkor mi van? Lefogadom neked is volt már az életedben.

A legtöbb ember egy idő után az érzelmi stabilitást, biztonságot keresi. A nagy heves, szenvedélyes kapcsolatok szoktak nagyot ütni és nagyon fájni. Utána sokkal de sokkal óvatosabb az ember és inkább jó társat sem mint tüzes szeretőt keres maga mellé, de hát kinek milyen az igénye. Valószínűleg szeret téged mert veled van, ilyen apróságokon felesleges megsértődni. Inkább érezzétek jól magatokat szervezzetek sok programot élményt stb. A többi meg majd jön magától.

2020. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

2/8, nagyon egyetértek veled!


Ezt kiegészíteném azzal, hogy: Nincs két egyforma szerelem, de a különböző érzésektől függetlenül lehetünk ugyanúgy szerelmesek - csak másképp. Sokan csak megalkuvás miatt vannak a másikkal, és nem adnak esélyt arra, hogy megtalálják azt a társat, akivel kölcsönösen szerethetik egymást békességben és tiszteletben.

2020. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Egy elérhetetlen szerelem mindig monumentálisabbnak tűnik, mint az, amikor kapcsolatban vagytok, és egy idő után valamilyen szinten mindketten “belekényelmesedtek”, negszokjátok az érzést.

Egyébként nem túl szép ilyet kimondani a párodnak, hogy “figyi, mást jobban szerettem”, de mivel rákérdeztél, nem nagyon hagytál neki más választást. Ha hazudott volna, az sem lett volna fair. Szerintem pont emiatt butaság ilyeneket szóba hozni, mert az lesz a vége, hogy valaki megbántódik.

2020. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!