Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El tudtok képzelni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudtok képzelni olyan esetet, valamint mi lenne az oka, hogyha szerelmes lennél, tudnád a másik is, viszont valami ok miatt azt mondanád neki hogy nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 13:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
nem. Igaz én már felnőtt vagyok.
2021. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha házas, akkor igen.
2021. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Próbálom "kitalálni" a másikkal kapcsolatban, hogy mi van.

Úgy jön le, mint aki szerelmes, tett jópár arra utaló mondatot, olyat írt, amit én nem írnék olyannak, akibe nem vagyok szerelmes.

Hozzáteszem, vannak problémái, leginkább önmagával, de az nagyon. Jól néz ki, viszont nem bírja elhinni magáról, többször utalt rá, hogy nem tudja nekem mi tetszhet benne, mit tudok szeretni ennyire benne.

Lényeg hogy én sokat "bizonyítottam".

Ennek ellenére azt mondta múltkor, hogy nem szerelmes.

De valamiért annyira azt érzem, hogy a gátlásai nem engednek neki.

De ha meg erről van szó, akkor valaki segíthetne megértetni velem, hogy valaki hogy képes ennyire uralni magát, hogy ellenálljon, tagadja az érzését, mert mi lesz ha.. stb....


Felnőttek vagyunk egyébként!

2021. márc. 15. 13:28
 4/29 anonim ***** válasza:
Ha nem teszem elpusztul a világmindenség. Na akkor hazudnék.
2021. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki önmagát se tudja szeretni az plane nem érti hogy masok mit esznek rajta es folyamatosan önigazolasokat keresnek hogy őt márpedig nem is lehet szeretni vagy ő maga nem képes arra. Ez utobbiban igaza is van mert aki magát se tudja szeretni az másokat sem tud igazán és valoban szeretni.
2021. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy én tisztában vagyok a saját érzéseimmel, és tudom, hogy őt akarom. Ha ő tényleg nem úgy érez irántam, s ahogy mondja, nem szeret, akkor engedjük el egymást.
2021. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám az eszemmel, hogy nem jó ötlet. Pl. klasszikusan ha már házas, pláne gyerekekkel, de bármi ha olyasmiben nem egyeznénk, ami miatt tudom, hogy úgysem lenne jó vége (értékrend, vallás, politika, anyagi helyzet, szokások, tervezett gyerekek száma, életmód, szexuális szokások, családi ellentét, szenvedélybetegség... akármi, amin nem akarok/tudok miatta sem változtatni magamon vagy az övét bevállalni).
2021. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Valamennyire ezt értem. De még ígyis valahogy úgy vagyok, ha én lennék a másik fél, aki nem hiszi el magáról, akkor én tuti (ha tudom hogy a másikban megbízhatok, tényleg szeret) akkor bem tagadnám le hogy én is őt. Bevallanám hogy szerelmes vagyok, maximum utána otthon magamban őrlődnék, hogy most el fog "várni" tőlem valamit. Helyt kell állnom, mert én is érzek és jogosan kell tennem nekem is érte. De semkiképp nem bírnám azt "hazudni" mégcsak a saját lelkem érdekében sem, hogy nem vagyok szerelmes.. (ha az vagyok) ez nekem a hihetetlen..
2021. márc. 15. 13:34
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted ilyen mártír alkat, hogy csak azért hazudik, hogy önmagától kíméljen... hát jobban is jársz, ha nem te leszel az örökös empatája, aki tolmácsgép saját magához. És persze lehet, hogy mindezt csak beleképzeled.
2021. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

*Én àltalában nem hazudok hanem nem mondok semmit.

Megesett 2 sráccal is az, hogy csalodtak bennem. Éspedig szerelmesek voltak belém én is viszont.

De a csalodás érzésük miatt (nme feleltem meg annak az illuzionak amiket magukban kialakitottak rolam szoval valojában nem ismertek meg ill hamarabb lettek belém szerelmesek mint ahogy megismertek volna)lemondtak rolam, düh es csalodás volt bennük mert azt a kitalált képet rolam összetörtem bennük, és olyankor amikor csalodottan sterelmi bánattal hátat forditanak nekem, hogy mégsem az vagyok akinek hittek, nem akartam elengedni, és akkor mèg visszafordult és dühében(most csak az egyikről irok) szemtől szembe megkérdezte tőlem támadva, hogy de mit akarsz tőlem?? És én nem mondtam azt, hogy csupán szeretlek...

Láttam azt hogy ő már "temeti az egészet",nem fog felette elmenni.


A másik is hasonlo. Dühös volt mert átverve érezte magát, összetörtek a tervei velem, "nem mentem át a vizsgán nála", és nem győzött az ez miatti dühében támadni engem.


Ilyen esetekben amikor srácok hirtelen forrofejjel lesznek szerelmesek és kiderul nekik ki is vagyok valojában, rájöttem hogy nem szabad szerelmesnek lenni viszont.


Most olyan, idősebb fèrfival vagyok aki óvatos és meg akar ismerni! És nem kezdi szerelemvallomásokkal a kapcsolatot. Hanem kérdez rolam, ismerni akarja a hátterem, a titkaim, mindent és utána fog dönteni.

2021. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!