Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pasival osszeismerkedtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasival osszeismerkedtem, tobb mint egy honapja beszelgetunk, napi rendszeresseggel, es brutal megvan minden kozottunk. Foleg a tavolsag. Deeee szerintetek?

Figyelt kérdés

nos

ezzel a sraccal lassan 2 honapja beszelek, telefonhivasba, chatben, minden hogy, es mindenrol is...

jovoheten fogunk eloszor talalkozni, mar nagyon varjuk.

O lathatoan jobban belem van zugva, de nekem is nagyon tetszik. Tobbet tudnek vele elkepzelni.

Es furanak nezhettek, hisz meg nem is talalkoztunk cimszo, ezzel tisztaban is vagyunk, es ehhez kepest alakitjuk a dolgokat, hisz kitudja milyen lesz face to face.

De az az en kerdesem, hogy meg nem talalkoztunk soha, pedig marhara olyan mintha mar igen(pedig nem tudunk rola), illetve nagyon hianyzunk a masiknak. Szerintetek?



2021. aug. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mi a kérdés?
2021. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül szemtől szemben 🤷‍♂️
2021. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

te sem tudod mit akarsz, mert egy épkézláb kérdést nem tudtál feltenni.

zavaros amiket írsz, mint ahogy szerintem te magad is össze vagy zavarodva.

nem vagyunk jósok, majd kiderül a héten, hogy mi lesz.

2021. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamerával is beszélgettetek?
2021. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is kell ilyen vicces cigi.
2021. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!