Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy akivel osszeismerkedek srac hirtelen lelep? Eltunik, felszivodik?

Figyelt kérdés
nemregiben megismertem egy nagyon jofej sracot. sokat beszelgettunk, nagyon megkedveltem, es most mit szepitsek lefekudtunk. es aztan kesobb ujbol. de ezutan nemsokkal egyik naprol a masikra felszivodott. de nekem egyre inkabb hianyzik. nem azt akarom hogy ismet megfektessen, egyszeruen csak olyan jol ereztem magam vele, hianyzik a tarsasaga. szoval sracok, miert lehet az hogy mimden elojel nelkul eltuntok?? :((
2015. okt. 10. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj józan paraszti ésszel!! És ehhez nem is kell a srácok véleményét kérni!


A srác szándéka csak annyi volt, hogy megfektessen téged, elérte a célját, és ő már nem akar tőled semmit! Így lelépett.

Ennyi!

2015. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Szexre ment,kihasznált.

El se tudod képzelni, a férfiak mit meg nem tudnak tenni egy jó numerárt.

Tessék belőle tanulni.

2015. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet talált egy másik lányt, szerintem ez az oka sajnos :(

Amúgy szerelmes vagy belé?

2015. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
jó olvasni, hogy valakinek csak így összejön, bezzeg másnak meg aki nem csak kúrni akarna sokat kell csalódnia...
2015. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy nemsoká újra feltűnik és újra megfektet.....de aztán megint lelép majd.....
2015. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy már 18?
2015. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfi, aki nem tud szeretni c. könyvet olvasd el!
2015. okt. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4#

Esetleg nem a r.... cokra kellene koncentrálni! :)

Én is jártam hasonlóképp, csak nem volt szex, de nem volt elég lufimellem, úgyhogy lelépett.... Persze én voltam az álomnője, a legszebb, legédesebb, amíg le nem került a textil, ragyogó szemekkel dícséet..... :) de ez már nem az első:)

Sajnos ez van, tovább kell lépni! :/

2015. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:(
2015. okt. 11. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!