Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem csalódtatok ti ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csalódtatok ti ebben az egész párkapcsolatos, szerelem dologban?

Figyelt kérdés

Én gyerekként teljesen máshogy képzeltem el ezt az egészet.

Tiniként jöttem arra rá hogy ez sajnos nagyon nem úgy van mint régebben gondoltam.

Fiú vagyok és nem sikerül olyan lányt találnom érzelmes kapcsolatot keres fiatalon és hosszú távban gondolkodik.

Még sosem volt barátnőm, de én nem értem azt hogy miért jó az hogy valakinak sok kapcsolata volt, én inkább csak egyet szeretnék de az örökké tartson. Szomorú lennék ha megszeretek egy lányt és vége lenne.

Úgy képzeltem el hogy 15-17 körül megismerek egy lányt, 25 körül összeházasodunk és családunk lesz. De a mai világban ez lehetetlen sajnos.


2021. aug. 23. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem szabad feladni. Vannak ilyen "régimódi" értékes lányok, csak nagyon ritkák!🙂
2021. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15-17 körül még egyáltalán ne gondolkodj hosszú távon, arra ráérsz később is.
2021. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor csalódtam már. Fiatalon nem találtam meg az igazit, a házasságom tönkrement, az utána következő hatalmas szerelemnek vége lett... De aztán mindig kaptam egy újabb esélyt a sorstól... Most is.
2021. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Jézusom, de egyszerű és szemellenzős vagy.

Kevés kivételtől eltekintve a tizenévesen kezdett kapcsolatok nem csudiszép régimódi örök szerelmek, hanem elhamarkodott, két éretlen, félig gyerek közötti első bénázás, ami abszolút nem baj, hogy nem tart örökké. Abban a korban még nincs kialakult, érett személyiséged, értelmes koncepciód a jövődről és fogalmad sincs, mire van szükséged (és mit tudsz nyújtani) egy kapcsolatban.

Teljesen egészséges és természetes dolog, ha a kezdeti 1-2 kapcsolat nagyrészt trial and error, idővel sokkal okosabb az ember.

2021. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csak álomvilágban élsz, ez a problémád
2021. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Én csak értetlenül nézem az embereket, hogy mennyi csalás, válás, eltávolodás, stb. láttán is még képesek összejönni valakivel, megb*tni magukat a pulyáért, akiből vagy tudnak normális embert nevelni, vagy hagyják, hogy az utca nevelje..
2021. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyes emberekben csalódtam, nem magában a párkapcsolat intézményében. Mondjuk én soha nem is úgy néztem rá, hogy 20évesen összejövök valakivel és ha törik, ha szakad, vele maradok és rózsaszín csillámporos lesz minden... ennél azért még tiniként és nőként is reálisabban néztem a dolgokat.
2021. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!