Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác ,akivel közel mint 3 éve nem beszélek.Mégis nagyon sokat gondolok rá és ha az emlékek feltörnek akkor rám jön a sírás.Nem értem miért gondolok rá ennyit és miért nézegetem hetente a profilját.Azóta volt már több kapcsolatom is,de nem mükődött miattam.Szerethetem még ezt a srácot vagy csak baráti szeretet lehet?

2021. aug. 15. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A múltba kapaszkodsz, soha nem lesz sajnos ugyanolyan, próbálj tovább lépni.
2021. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lényeg kimaradt, hogy ki ő, voltatok-e, és meddig kapcsolatban. És hogy lett vége, hány évesek vagytk? Barátság nyilván kizárható, ha 3 éve nem beszéltek.
2021. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1: sosem voltam multhoz ragaszkodos tipus
2021. aug. 15. 16:32
 4/4 A kérdező kommentje:

#2: tinderen ismerkedtunk,randizgattunk is aztan en nem irtam neki vissza pedig nagyon megszerettem,batortalan voltam

A dolog ugy lett vege hogy nem irtam vissza,pedig elakartam neki mondani az erzeseimet.

Utana lett baratnoje igy hanyagoltam a dolgot.

O 23 en 21

2021. aug. 15. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!