Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az is lehet jó párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az is lehet jó párkapcsolat ahol soha nem volt szerelem?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy szeretet van a 2 fél közt, de soha nem voltak szerelmesek egymásba a nő és a férfi.
2021. aug. 16. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha megvagytok nélküle, akkor akár működhet is.
2021. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha mind a jét fél így van. De ha egyik vágyik a szerelemre, akkor nem. Ideig-óráig megy, de érezhető a minőség a szerelmi kapcsolat és a csak szeretjük egymást között. Már szexualitásban megérződik.
2021. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

akkor az nem párkapcsolat


szeretheted egy barátodat,össze is költözhetsz vele, de az nem párkapcs.


az 2 szerencsétlen, aki miért is van együtt, ha zéró szerelem?!

2021. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Működhet.


A szerelem amúgy is elmúlik egy idő után és jó esetben felváltja a szeretet és megszokás. Hosszú éveket lehet így is leélni a másik mellett.

2021. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Maradjunk annyiban, hogy ott nagyobb az érdek, mint a szeretet, de működhet amúgy, mivel az érdekek hosszabb távon kötnek össze, mint az érzelmek.

Ezek az érdekek a magánytól való félelem, a szexuális szükségletek, gyerek utáni vágy, anyagi és lakhatási érdekek, stb...

Boldogság nem lesz belőle, de a kölcsönös szerelem nagyon ritka, általában amúgyis csak az egyik fél szerelmes igazán.

2021. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

#3


ne keverd a szezont a fazonnal!


ha két ember szerelmes volt egykor egymásba, és az átfordul mély szeretetté, az teljesen más minőségű kapcs., mint az, ahol SOHA nem volt szerelem.


mert az a 2 ember tud miből táplálkozni, van egy erős kötelék a múltból, tudják mi az egymásba szerelmesnek lenni, és egyáltalán nem törvényszerű, h. ez az érzés kikopjon.


de ha 2 ember úgy van együtt, h. semmi szerelmi gyengédség nincs köztük, az gáz.


tényleg nem értem, az miért, kinek jó?


az az igazi párkapcsolat, ahol van szerelem és szexuális vonzalom,ha ez hiányzik, akkor az a 2 ember megszokásból vagy kényszerből van még 1ütt.

2021. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Működhet, az életben passzolnak egymáshoz jól kiegészítik egymást, akkor működhet. Persze felmerül a kérdés, hogy ha nem szexelnek, nincs intimitás, akkor miért vannak együtt? A válasz egyszerű, mert úgy érzik hogy az élet könnyebb együtt és ezért összetartanak. Van aki megszokásból marad egy kapcsolatban, van aki anyagi érdekből, de olyan is van aki tudja hogy egyedül semmire nem jutna és keres egy olyan partnert akivel megvalósíthatja a terveit.

100 évvel ezelőtti házasságok zöme nem szerelmi kapcsolaton alapult....

2021. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy valóban jó párkapcsolat szerelemmel kezdődik, majd az évek (10-15 év) alatt alakul át egy erős szeretetté.
2021. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel sosem volt az a lilaködös szerelem. Részéről szeritnem semmilyen sem volt. Ennek ellenére én nagyon megszerettem, olyan volt mintha a másik felem tálaltam volna meg. Na persze, aztán rájöttem hogy nem mindenben egyezünk, de eddig mindent túléltünk.

Sajnos férjem az exéért volt oda amikor összejött velem. De csak utólag jöttem rá, amikor túl sokat magyarázott róla nekem. Feltűnt hogy mi a szaré meséli nekem merre járt vele stb. Én pedig szerelmes voltam bele, aztán mikor ez így leesett nekem utólag rá 1 évvel (amikor beleolvastam az üzenetváltásaikba), hogy valószínűleg dacból szerzett barátnőt (engem), megsemmisült az az egy év, az én boldogságom meg amit én bele képzeltem. Rossz volt, de eltelt egy év, úgy voltam csak nem érdekli már tényleg. Aztán fene tudja... De én eltettem magamban.


Na hát így se kezdjen bele senki szerintem... Inkább ne legyen szerelmes belém, de másba se...

2021. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9es

Jó amit leírtál... érdekes nagyon történet...

2021. aug. 18. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!