Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet bízni egy ilyen férfiban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bízni egy ilyen férfiban?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a srác, aki udvarol nekem 22.

Azt mondja, hogy örökre szóló kapcsokatot szeretne és hogy engem eltudna képzelni, hogy majd a felesége legyek. Látszik, hogy nagyon szerelmes belém.


A problémám csak az, hogy meccsekre jár, mert játékvezető. Van pár női tag is ott és bevallotta, hogy neki még sose volt barátnője, azonban egyszer az egyik lánnyal megbeszélte messengeren, hogy lefekszenek és tényleg csak szexet beszéltek, semmi többet, hogy majd kapcsolst és tényleg lefeküdtek aztán a csaj házán, de mondta, hogy nagyon rossz volt neki, mert nem volt benne semmi érzelem és vágyik az igazi szerelemre.


Mikor megtudtam egy pillanatra kicsit szomorú voltam. Egyébként én sem vagyok szűz. Előtte volt egy barátom 2 évig, akiben csalódtam, mert egy ismerősömmel megcsalt. Persze nem bánom, mert még szerencse, hogy nem később tett ilyet, aki akar inkább menjen.


Aztán én kicsit szégyeltem, hogy nem vagyok már szűz és mivel mondta, hogy ő sem az és még se volt barátnője, akkor nem értettem és igazából szeretett volna tisztán indítani, így elmondta.


Engem zavar is kicsit meg nem is. Mert végülis én se vagyok már az, meg tudom, hogy már azért a legtöbb 22 éves fiúnak akár több csaja is volt már akár.


Köszönöm előre is, ha leírjátok erről a véleményeteket.



2021. aug. 25. 12:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Persze, attól hogy volt egyszer egy egyéjszakás kalandja, még nem jelenti, hogy ne lenne megbízható. Ráadásul magától elmondta. Ha semmi más okot nem adott a kételyre, akkor adj neki egy rendes esélyt és ne bizalmatlankodj. Gondolom az exed miatt vagy ilyen óvatos, de azt ne felejtsd el, hogy nem minden férfi egyforma és azért, mert korábban megcsaltak, nem jelenti, hogy a következő barátod is meg fog.
2021. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyikben sem lehet. Köszönöm a lepontozást.
2021. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ez a múltban volt, kb. 1 éve. Bocsi, ha félre érthetően írtam


Igen sajnos szerintem is a volt barátom miatt lettem ilyen óvatos.


Köszönöm a válaszokat. Tetszik nagyon és bízok benne, hogy sikerül összejönnünk és együtt maradnunk, mert én is hosszútávú kapcsolatot szeretnék, aki majd a férjem lehet egyszer. :)

2021. aug. 25. 17:04
 14/22 anonim ***** válasza:
49%

Nagy sírás lesz ebbol ha 22 éves most hősszerelmes srác szavait azthiszed 5 év mulva is érvényes.


Jelzem, van elévülési ideje

2021. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Rendben, majd ha szeretnétek majd évenként jelzek, hogy mizu!

De bizakodom azért :D másoknak is sikerült.

2021. aug. 25. 18:35
 16/22 A kérdező kommentje:
Egyébként megcsaltak és nem sírtam. Elfogadtam, pedig én rá is úgy gondoltam, hogy hátha egyszer a férjem lesz es örökre egyutt leszunk.
2021. aug. 25. 18:36
 17/22 anonim ***** válasza:
Tipikus gyökér.
2021. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Persze,persze
2021. aug. 25. 18:44
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
Hát 22 évesen itt tartani. Mondjuk te sem vagy értelmesebb, lehet szép pár lesztek.
2021. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%
Annyit tudok tanácsolni, hogy a korábbi csalódásaidat sose vetítsd ki a jelenlegi partneredre, vagy akivel ismerkedsz. Adj neki egy esélyt, aztán meglátod. Ráértek még a házassággal is, hisz még csak most ismerkedtek :)
2021. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!