Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Ti mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit tennétek, ha a férfiról akibe szerelmesek lennétek utólag kiderülne, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
Bennem egy világ omlott össze. Bármennyire szeretem, nekem ez nem fér bele. Viszont nem tudom egyenlőre nem szeretni sem.

2021. szept. 2. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. Akár hozhatna harmadiknak egy másik bi pasit..
2021. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
92%
Semmit, nekem ez nem számítana egyáltalán. Se jó, se nem rossz.
2021. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdekes. Ha monogám kapcsolat akkor tök mindegy, hogy csak más nőkkel nem fekszik össze vagy más nőkkel és férfiakkal sem fekszik össze.
2021. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem érdekelne. Ha összejövünk, és hozzám vonzódik, kíván engem, akkor pont teszek rá, hogy valamennyire vonzódik a fiúkhoz...

27N

2021. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
En szakítottam. Valszeg most le leszek pontozva..
2021. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Na és?? Én is vonzódom a a lányokhoz kb 30 százalékban, de életem szerelme még mindig Laci marad. 14 éves kapcsolat. Soha nem csalnám meg, főleg nem a biszexualitásomra hivatkozva.


30N

2021. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanígy jàrtam. Szerettem továbbra is de nem tudtam lefeküdni vele. Nem volt màr a szememben férfi.

Elég vizuàlis típus vagyok, és hatàrozott elkèpzelésem van arról hogy milyen egy férfi. Innentől ő kiesett ebböl a képből.

Szakítás lett belöle 1 hónap alatt.

2021. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
eszedbe fog jutni, hogy a szájába vett férfi farkakat meg hátulról is elintézték .. sosem fogod őt már férfinak tartani.. persze vannak nők akik buknak a meleg nőies pasikra.
2021. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Le leszek pontozva, de nálam ez nen fér bele. De én ezt a kapcsolatok elején is szoktam mondani, hogy ha ilyen hajlamok vannak akkor nem egymást keressűk.
2021. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

- nézhetitek együtt a pasikat

- ha elmegy valamelyik haverjàval "lógni" , rà is lehet fèltèkenykedni

2021. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!