Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak a leszbikus/biszexu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a leszbikus/biszexuális lányok szerelmesek belém? (Lány vagyok, többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig volt 8-9 olyan ember, aki bevallotta, hogy tetszek neki, és ezekből csak 2-3 fiú volt, az összes többi lány. Ráadásul azt látom, hogy az évfolytamtársamnak, aki szintén lány, bejövök. (Mindig rátámaszkodik a vállamra, ma például olyan közel hajtotta a fejét, hogy hogyha megfordultam volna felé, összeér a szánk.) Meg még sorolhatnám.. (Utalást is tesz rá, és mikor vele vagyok egy párban, vagy csoportmunka, rémesen kínos.)


Pasik meg sehol egy se, pedig nekem is vannak bőven srácok, akik bejönnek, és elméletileg szinglik. (Egy súlycsoport vagyunk, sosem akartam nálam sokkal helyesebb vagy csúnyább pasival járni.)


Olyan búzásan sem nézek ki, kellően lányos cuccokat hordok, nem túl fiúsakat, nem túl lányosakat, szóval arra sem lehetne fogni, hogy én lennék a domináns/passzív fél.


16/L (hetero)


(Ja és bocsi, hogy túl hosszan fogalmazok, máshogy értelmetlen lett volna 😅)



2019. febr. 1. 22:25
 1/7 potika99 válasza:
Küldj képet és megmondom rögtön hogy mi lehet a baj. Lehet tudok segíteni!
2019. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyre torzab az emberek élettartama!

A 60-as években az ilyeneket el kaparták, nem, hogy még felválalták nyilvános felületeken!

2019. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D.Lívi válasza:
6%
Nem tudom mi lehet az oka,viszont ahogy madarat tolláról,embert barátjáról itélnek meg az emberek.Úgy valószínűleg ennél az esetnél is megállja a helyét.Ne barátkozz olyan elmebetegekkel (leszbik,biszexuálisok) mert rólad is azt fogják feltételezni hogy az vagy!Így a fiúk elkerülnek mert azt hiszik a saját nemedhez vonzódsz!Bizonyítsd be hogy nem így van! És mivel az öltözködésed eddig olyan " se ilyen-se olyan" volt,vedd elő a nőcisebb éned :) Aztán majd írj hogy haladnak a dolgaid! :*
2019. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, így is lett ahogy mondtátok ❤️ (Idő közben persze a legjobb barátnőmmel is megbeszéltem, ő is ezt tanácsolta.)


Most a lány, aki nyomul szemrehányást tett, de gondolom majd elfelejti :D

2019. febr. 2. 08:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Update: rám írt egy fiú az évfolyamomból (ő tetszik), és, megkérdezte, hogy jóban vagyok-e a nyomulós lánnyal, én meg mondtam, hogy mostmár nem igazán. A fiú nagyon aranyos, megkérdezte hogy nem lenne-e kedvem elmenni vele valahova 😍😍
2019. febr. 2. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

"Ne barátkozz olyan elmebetegekkel (leszbik,biszexuálisok) mert rólad is azt fogják feltételezni hogy az vagy!" Már bocs, de te hülye vagy.


Te meg kérdező, ha a szexualitásuk alapján döntöd el ki barát, meg ki nem, ultragáz vagy. Rám is nyomultak leszbik, EMBERI hangnemben leállítottam őket. Az egyikük a mai napig a barátom, párkapcsolatban él azóta egy másik csajjal. Arra meg hogy mi a baj veled: Nyilván az hogy várod a sült galambot. Kezdeményezz te, nem a középkorban élünk hogy a nőnek várni kéne kinek szottyan kedve megdugni... Bejön egy pasi? Startol rá! Ezzel nem azt mondom hogy viselkedj olyan ri.bancosan mint a korosztályod nagy része, hanem jelezd nekik hogy bejönnek. Az már csak menni fog tizenhat éves fejjel...

2019. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Le lehet pontozni... Nem baj, egyszer csak majd felnősz, és remélhetőleg nem az alapján ítéled meg az embereket hogy kihez vonzódnak. Vagy ilyen féleszű is maradhatsz, de akkor meg is érdemled hogy az előítéleteidtől vakon éld az életed.
2019. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!