Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszexuális lányok! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok! Volt már hogy csak lány kapcsolatotok volt, szerelmesek voltatok valakibe, de utána egy férfi elszeretett?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 7 hónapja.

Javában tart a szerelem, nekem második kapcsolatom nővel, előtte egy barátom volt 3 évig.

Neki eddig 3 kapcsolata volt lánnyal, fiúval még nem, de szexelt már férfiakkal korábban.

Mostanában látom, hogy vannak férfiak akik tetszenek neki.

Mindig félek,, hogy esetleg elhagyna egy olyan férfiert, aki mellett "nőbb" lehetne.

Sokszor említette, hogy érzelmileg nem tud kötődni ferfiakhoz, de azt érzem ezt csak azért mondja, hogy nyugtasson.


2018. márc. 28. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan volt hogy egy lány után egy fiúval jöttem össze, de nem a srác miatt mentünk szét a lánnyal, már voltak problémák előtte is aztán sokáig nem tudtam túltenni magam rajta. És az is véletlen hogy utána barátom lett, lehetett volna megint egy lány, szóval nem is az volt hogy kimondottan egy fiúval akartam összejönni.
2018. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Ezért nem kell biszexel kezdeni.Megérdemled a sorsod,te választottad.
2018. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Van egyáltalán ilyen a biszexeknél, hogy akaratlagosan akarnak éppen férfival vagy nővel összejönni?
2018. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 2-es ennyiből ha barátja lenne akkor egy másik csaj is elszerethetné. Ne legyél már ennyire nyomorult.
2018. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
#2 Több mint két éve egy biszex lánnyal vagyok együtt, messze ő a legjobb dolog az életemben, szerintem nagyon is érdemes biszex lánnyal kezdeni. :)
2018. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem érdekel mi van az életedben.A kérdésre kell válaszolni,nem a többi válaszra, benne van a szabályzatban.
2018. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek azzal a kommentel ami törölttve lett.
2018. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg rossz biszexel kezdeni szerencsére nem voltam hasonló helyzetbe, de voltam cifrabb helyzetbe szóval. ..

24L

2018. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!