Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 14 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 14 év korkülönbség egy párkapcsolatban sok?

Figyelt kérdés
26N,40F
2021. szept. 5. 12:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%
Mai értelemben nem.
2021. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az h nem zavarja a gy vállalás azt ne szavakbol nezd..
2021. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is 40 es a párom de ha ejszaka kimegyek csak pisilni már morog h felkeltettem. Ő speciel hatarozottan gyereket akarna..ugy hogy nem tudom mi lenne ha nemhigy pisilni mennék ki de mondjuk egesz ejszaka bőgne egy baba meg egybefolyna a nappal az ejszakaval..


Vagy:

Ha beteg el akar vonulni mindig pihenni etc hagyja mindenki békén őt. Nos a gyereket(keket)akkor is el kell látni ha akár felhulla is vki...


Plusz.

Fétli mindenét mint egy muzeumban. Ha azt kerdezem hogy es ha a gyerek osszefirkalja a falat beveri a szazezres tv-t stb..?

Válasza egyszeruen annyi csak hogy nala ilyen nem lesz mert ismeros ismerosenel egyhelyben ulnek a gyerekek karotnyelve ez neveles kerdese csak..aha..


Meg sok sok sok ilyen..

2021. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ja meg az ha vmit maskepp latnék/csinálnék ledegradálna rossz anyanak. Nem megbeszeles segitseg megoldasorientaltak a hozzáállásai hanem jellemzes onbecsules rontas.
2021. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok lenne.

Barátnőm és a ferje közt pedig ennyi van, boldogok...

2021. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
26%

14 es valaszomhoz:ez arrol jott fel koztunk hogy en pl evésnél adnék néha esetleg tabletet a gyerek elé es akkor nyugodtan ül es eszik.

Erre nem azt mondta ami normalis lenne higy figyelj szivem a csaladi etkezes ugy szerinte a normalis ha egyutt ulunk eszunk beszelgetunk stb, hanem egy szoval annyit mondott bolond az olyan anya.


Es ő akar gyereket, neki szüljek...?

2021. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Aki igy beszél?

Mi lenne ezt hallgatni faradtan kimerulten amikor segitség kell? Hogy en mennyire sz.rul csinalok mindent szerinte es pampogna fentrol segitseg helyett.

2021. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok. Az a lényeg, nem számít más ember véleménye, amíg nektek jó.

Mi már gyereket nem akarunk, neki van egy 20 éves lánya, nekem meg egy 6 évesem.

Sok boldogságot:)

2021. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
30%

Nem sok.

Én 33 vagyok, férjem 2 hónap múlva lesz 45.

2021. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%
Pont ugyanennyi idősek vagyunk, 10 éve ismerjük egymást és kb 17-18 voltam amikor már konkrétan együtt voltunk. Minden rendben van eddig, gyereket nem tervezünk, ja és én vagyok a lány. De úgy gondolom, hogy ez sokmindentől függ és én érettebbnek is éreztem magam mindig a kortársaimnál.
2021. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!