Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiként mikyen reggeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mikyen reggeli meglepetés dolog jönne be?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt és korán kel munka miatt . De oda tudok menni meglepni pl viszek reggelit vagy nemtudom mi volna jó ötlet
2021. szept. 6. 08:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Mióta vagytok együtt és mennyi idősek? Mert ráérsz ezzel, ha már ott is alszol. Felnőtt ember, aki munkába igyekszik, nem fog nagyon cukiskodni korán reggel.
2021. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem a kor számít ebben. Én családommal élek, ő egyedül.
2021. szept. 6. 14:54
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
De azt is neten kérdezed, hogy minek örülne, akkor ennyire ismered. Tök mindegy, itt mit írnak. Ha azt akarja valaki, hogy ott legyél reggel, együtt alszotok. Nem kell hajnalban senki nyakára mászni, mikor melóba megy.
2021. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Számít a kor. Te nem dolgoztál még így, hogy korán kellett menni, mi? Próbáld ki.
2021. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem egészen, mert én mashol dolgozom és nincs autóm és onnan nemtudnék menni.


Kedves utolsó énis dolgozom, tudom milyen.

2021. szept. 6. 15:02
 16/17 anonim ***** válasza:
95%
Melóba onnan nem tudnál menni, de lenne energiád hajnalban elmenni hozzá, utána meg vissza?
2021. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16. Amikor szabadnapom van igen.

De nekem hiába van szabadnapom ha ő dolgozni megy reggel….

2021. szept. 6. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!