Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki? van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? van egy srac,ismerem egy ideje, eddig szinte eszre sem vettuk egymast,de volt egy alkalom amikor elkezdtunk beszelgetni es megvaltozott minden.Nagyon jot beszelgettunk,szimpi lett,azt is megkerdezte, szingli vagyok-e.

Figyelt kérdés
Egy ideje bokol, (pl. Szep a szemem hajam, vagy miegymas.) megvar es kinyitja elottem az ajtot, ugy vettem eszre hogy probal a kozelemben lenni,ha elmegy mellettem kb 5x,akkor mind az 5x nez,rampillant de gyorsan elrantja a fejet,valamikor mosolyog es van hogy szemezunk is. Viszont ha tetszem neki miert nem lep? Nem is vagyok biztos benne hogy bejovok neki...Vagy csak szorakozni szeretne...

2021. szept. 8. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Mindkettőre van esély. Az udvariasság kultuembernél alap. Azt még nem számítanám be.

De amúgy lehet, hogy csak játszadozik, jól esik a hiúságának, ha magára vonja a figyelmet. Én megvárnám, míg lép. Es külsőségek alapján ne éld bele magad. A legudvariasabb gesztusok is takarhatnak bunkóságot, ami csak a klf. más élethelyzetekben derülhet ki.

2021. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Tetszel neki, gondolkodik benned, mint partner.
2021. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ejj.. adj neki kicsit egyértelműbb jelzést, hogy lássa viszonzásra találhatnak az érzései. Néha nehezen vesszük a lapot 😂 Vagy, ha olyan a viszonyotok rá is kerdezhetsz :D ... "Lehet, hogy nem vagyok közömbös a számodra?"
2021. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyent mernék mondani " szép a szemed " egyből a tekkeseket hívnák rám a nők ...
2021. szept. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szingli vagy-e erre mit válaszoltál?
2021. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!