Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves szűz nőként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz nőként érdemes még várnom az igazira, vagy jobb lenne elveszíteni valakivel aki csak szimpatikus?

Figyelt kérdés
Vékony, szép arcúnak mondott lány vagyok, teljesen normális természetű, mégis valahogy elkerül a kölcsönös szerelem. Ha részemről megvan a szerelem az plátóinal bizonyul. Kétszer voltam eddig igazán szerelmes, és egyik se volt viszonzott. Akiket meg én érdeklek ők nekem nem jönnek be valami miatt. Az idő meg csak halad én meg vágynék már az intimitás megélésére, de jobb lenne olyannal akivel mind ketten szeretjük egymást. De mi van ha ilyen csak mondjuk 5 év múlva lesz? Akkor addig maradjak ki a szexből? Vannak most is olyanok akiket érdeklek és van köztük aki szimpatikus de nem úgy. Érdemes lenne lefeküdnöm egy szimpatikus férfival akibe valamelyest megbízok? Más mit tenne a helyemben? Odaírjátok hogy férfi vagy nő írta a válaszát?

2019. júl. 19. 22:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Én nem veszteném el csak muszájból :D

Rossz első emlék lenne szerintem..

2019. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Ha fiú ha lány vagy már elkéstél. Ha lány vagy annyi előnyöd van higy bármikor pótolhatód. Ha viszont csak érzelmi akarod akkor felejtsd el....mert ha ezt valakinek a szemébe mondod tuti lelép , mert zizi vagy
2019. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
mi az hogy igazi?aki szimpatikus nem lehet az igazi?mert neki nincs szőke haja meg fehér lova?
2019. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Odadobnád magad valakinek, csakhogy elveszítsd a szüzességed? Pff
2019. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%

Odadobnád magad valakinek,


mivan hü.lye vagy te pap vagy aki szerint csak szerelmből lehet bacni?

2019. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem erről senki nem dönthet, csak Te magad. A Te tested. Hiába írja ide valaki, hogy hú, nehogy, neki rossz tapasztalatai vannak ilyen miatt, azt csak te tudhatod, mi a fontosabb neked.

Illetve: nagyon megbánnád, ha most lefeküdnél valakivel, aztán fél év múlva találkoznál egy olyannal, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, és így nem ő lenne az első?

Vagy: nagyon megbánnád, ha megtennéd, és nem lenne jó?

Vagy: nincs-e benned félsz, hogy tapasztalatlan vagy, s emiatt tudat alatt direkt nem akarsz viszonzott szerelembe esni? Lehet, hogy leesne a kő a szívedről, ha tapasztalnál valamennyit valakivel, s aztán azt éreznéd "igen, most már jöhet a nagybetűs kapcsolat"?

Csak gondolatébresztőnek szántam a kérdéseket.

2019. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
6os vagyok, 25N
2019. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi 6os! Nagyon jó kérdések.

-igen, ez esetben nagyon megbánnám, ha tényleg fél év lenne az a fél év

-igen, akkor is nagyon megbánnám

-ez sajnos lehetséges így jobban belegondolva :(

2019. júl. 19. 22:27
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Várj olyanra, aki miatt nem fogod megbánni.
2019. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Túl van misztifikálva az első alkalom,én örültem,hogy végre túlestem rajta. Sz@r volt,pedig figyelt rám tényleg a másik meg akartam,is de nem értettem aztán miért csinálnak ebből ekkora ügyet. Nem random fiúval történt,hanem jártunk meg nyilván szerettük egymást:D De na..A második meg a többi aztán már jó volt:)
2019. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!