Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már hogy azután lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy azután lettetek valakibe szerelmesek, hogy előtte nem is gondoltátok volna, hogy ez bekövetkezhet iránta?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen leszek szerelmes, és nyilván olyan személlyel jönnék össze szívesen akit szeretek, de nem érzem ezt általában és magányos vagyok. Mivel nem vagyok kinézetre egy adonisz(átlagos), így marad, hogy a legjobb formám adom, és olyanokat mondok amiket nem is gondolok komolyan, csak hogy a másik jól érezze magát, és elhigyje hogy én is ezt érzem. Csak nekem ez ez rosszul esik mert ha nem szeretek belé tudom hogy csak kihasználom, és hazudok a másiknak végig. Lehet hogy ez kicsit önző tőlem.


Férfi vagyok, amúgy csak egy ideje a fejemben van ez, és kíváncsi lettem más is van így ezzel, vagy volt hogy beleszeretett valakibe egy idő után?



2021. szept. 8. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt... 😓
2021. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem kicsit önző...szégyelld magad, hogy kihasználsz másokat!😠
2021. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy volt. Szerintem a valódi szerelem akkor alakul ki mikor teljesen megismered a másikat és a valós személyébe szeretsz bele nem pedig egy idealizált valakibe
2021. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de én pont hogy nem kedveltem és emiatt nem gondoltam volna az elején, hogy tudom szeretni. Nem is játszottam meg magam emiatt és pont úgy is viselkedtem, hogy ugye ebből nem lesz komoly. Aztán bumm és szerelmes lettem, de jól ráfáztam... sose mondtam neki, hogy szeretem. Kétlem, hogy viszonozni tudta volna.
2021. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért akarod kihasználni? Oké szex.. de istenem.. nem igaz hogy ezt nem lehet megbeszélni, ha annyira ő kell. Kössetek alkut..

de ne hitegess soha egy másik embert. Tudod nem a szexszel van a baj, tök jó móka, ki nem szereti..

de mindenkinek egy élete van, és az időt nem lehet visszapörgetni.

2021. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Hány éves vagy? Csak várod” a szerelmet...?
2021. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre azt tudom válaszolni, hogy volt. De ez úgy organikusan alakul ki. Megimerek egy új ember, elvagyunk, egyre többet beszélgetünk, találkozgatunk, és egyszercsak arra kapom magam, hogy körülötte forognak a gondolataim, vele akarok lenni, menthetetlenül beleestem.


Amit viszont a leírásban írsz, az teljesen más. Hitegetsz olyanokat, amire semmi esély sincs. Szerelmet nem lehet erőltetni. Ha nehezen leszel szerelmes, akkor is várd ki, hogy megtaláld az igazit! Jobb híján ne legyél senkivel! Akkor i kább maradj egyedül.

2021. szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!