Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom elveszíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni a barátságát, de szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy sráv,aki a legjobb (és szinte az egyetlen) barátom,akinek mindent elmondom és nagyon imádom.

Annyira,hogy már egy éve szereomes vagyok belé. Tudja a dolgot, beszéltünk erről,de ő nem érzi,amit én.

Így simán barátok maradtunk,azt mondta ne rontsuk el ezt a jó barátságot.

Egyet értek, de nekem nagyon rossz.:( nem akarok tudni róla,hogy más lányokkal flörtöl,amikor velem nem tudott soha:(

Nem akarok bele gondolni,hogy egy nap majd más lánnyal lesz.

Amikor elmondtam neki,hogy szerelmes vagyok,azt mondta talán majd pár év múlva együtt leszünk talám,soha nem lehet tudni. (Ugye ez csak kamu szöveg volt?)

Szóval nem szeretném elveszíteni őt,mert az egyetlen barátom,akivel annyira otthonosan érzem magam,nem tudnék nélküle élni:( viszont ugye rossz is ez a szerelem dolog..:(

Mit tegyek?

19L



2017. okt. 21. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezért nem vennék rá mérget, hogy ő is így gondolja, hogy te vagy a "legjobb" barátja.
2017. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj szerintem. Ha egy férfi akar téged, azt észreveszed. Már rágná nálad a küszöböt.
2017. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!