Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés elveszíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés elveszíteni a szerelmed?

Figyelt kérdés

Akinek meghalt a párja.. Mennyi időbe telt míg jobban lettèl? Mi segített? Mit éreztèl eleinte?

Hány éves voltál ekkor?

Hogy lehet ezen keresztülmenni èp èsszel? :(


2017. máj. 21. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Rohadt egy érzés volt! Négy hónap kellett míg magamhoz tértem, (balesetben halt meg). 42 éves voltam, de fél év után szerencsére találtam egy csodálatos nőt, aki átsegített a nehézségeken. Azóta is együtt vagyunk! Találj egy megfelelő társat, így tudod ép ésszel megúszni!
2017. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
33/F vagyok. Két év kellet ahhoz hogy hozzá tudjak érni egy másik nőhöz. A feleségem volt az első szerelmem, aztán legjobb barátom is egyben. Ö volt a minden, a tökéletlen kis dolgaival is tökéletes volt. Soha senki előtte és utána nem bírt úgy átölelni mint ő. Azt gondolom hogy soha nem tudom elengedni öt...kizárt. Már rég el kellet volna vinnem a kocsiját szervizbe (ez az én feladatom volt) de mindig tologattam majd holnap majd holnap. Egyszer csak hív a párom de nem ő szólt bele hanem a rendőrség.
2017. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!