Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 év korkülönbség sok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év korkülönbség sok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

18 év a férfi javára.

Soknak számít? Érdemes megpróbálni?


2021. szept. 9. 07:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
szerintem egy logikusan gondolkodó ember tudja hogy max pár év lehet egy ilyen kapcsolatban nem számít hogy 16+18 vagy 20+18 a generációk közti különbség és az évek alatt szerzet bölcsességet nem lehet áthidalni .
2021. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Én hótziher, hogy nem járnék olyannal, aki ivarérett volt, amikor én megszülettem, ergo balszerencsés együttállások sokasága esetén az apám lehetne. Nemhogy még olyannal, aki nagykorú is volt mellé.


De te azt csinálsz, amit akarsz. Én szeretném megadni az esélyt, hogy együtt öregedjek meg a párommal.

2021. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
Sok hát, de hiába mondjuk. A csaj úgyis szív a végén, a pasi jár jobban, bármi is lesz a vége. Mindenki arra cseszi el az idejét, amire akarja.
2021. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem ez sokban attól függ,hogy hàny éves vagy,milyen életszakaszodban vagy.Én huszon évesen, nem hiszem hogy az akkori gondolkodàsommal,együtt lettem volna, egy nàlam sokkal idősebb férfivel.A Férjemmel is egykorúak voltunk.


Viszont ma, amikor 45+-os nő vagyok,özvegy,két kiskorú gyermekkel,túl több említésre sem méltó ismerkedésen,összehozott az élet, egy nàlam 23 évvel idősebb Férfivel.Aki FÉRFI nagybetűvel.Nem pasi,pali,pacàk stb...FÉRFI. Az én korosztàlyomban pasikkal talàlkoztam csak.

A Kedves übreli az összeset minden tekintetben.Fel tudok nézni rá,imàdom mikor az életéről mesél és kivàló az àgyban.Nagyon boldog vagyok Vele és Ő is velem.Remélem,hogy nagyon sokáig tudunk együtt lenni.

2021. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!