Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik külön elnevezés arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik külön elnevezés arra, ha valaki egy filmbe szerelmes?

Figyelt kérdés

Próbáltam rákeresni, de csak olyat találtam, hogy filmszereplőbe, film vagy animációs karakterbe szerelmes, az a fiktophil.

De ha én egy filmbe vagyok szerelmes, nem szereplőbe, akkor mi vagyok? (azon kívül, hogy lökött 🙈😂)

Érdekelne, hogy létezik-e erre külön terminológia, vagy annyira ritka, hogy nincs tudományos elnevezése?

Könnyebben tudnék keresni hasonló beállítottságúakat kinky közösségi oldalon.



2021. szept. 10. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rajongó?
2021. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Tudatlan. Filmért csak rajongani lehet, szerelmes nem lehetsz belé.
2021. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Eleg megnezni a hastag-eket es latszik, hogy nem csak ebben teljesen fogalmatlan a kerdezo.
2021. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De, pontosan azt az érzést váltja ki belőlem, mint egy ember iránt érzett plátói szerelem. A filmre gondolok, ha szerelmes dalokat hallgatok meg ilyesmi. Egész más, mint a többi általam kedvelt film iránt érzett rajongás. És már gyerekkorom óta tart, nagyon régóta.
2021. szept. 10. 14:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem, amit érzel, de szerintem nincs rá szó. Viszont nagyon jó érzés.
2021. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 fantasztikus érzés! Sokkal boldogabb, mint egy sima plátói szerelem, mert nincs benne semmi féltékenység, csalódás, hiányérzet se nagyon.

Talán te is hasonlót érzel?

2021. szept. 10. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelt szerelem, vagy -világ.
2021. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik az a film. Titanofil, matrixofil, avatarofil, boratofil, jokerofil, schindlerlistájofil
2021. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

schindlerlistájofil? Sírok! 🤣

Végülis ilyen elven el lehet nevezni a konkrét filmről, ha más nincs.

2021. szept. 10. 15:51
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromi érdekes

Én egy karakterbe voltam szerelmes ami ráadásul nem is ember

Kérdező milyen filmről van szó?

Mert nagyon érdekel

2021. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!