Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hibás a csajozási technikám? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás a csajozási technikám? Sose volt partnerem. Ha megtetszik egy lány én valahogy olyan vagyok , hogy leakarom nyűgözni , a tetteimmel/ teljesítmenyemmel. Pl.: kigyúrom magam vagy valami hasonló.

Figyelt kérdés

Sajnos ez eddig nulla sikerrel járt ez. Sok lány megnéz és én is őket, de őszinte leszek nekem óriási céljaim vannak, de valahogy nem sikerül elérnem őket és ez kihat a nőkkel való kapcsolatomra is.😣

Valahogy úgy érzem nem sikerül elérnem az álmaim.

És van egy másik tulajdonságom is ami problematikus:ha valami nem sikerül akkor azt mondom hagyjuk nem érdekel ami persze nem igaz , de így óvom magam a sorozatos kudarctól.


2021. szept. 12. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Ő nyűgözzön le téged.
2021. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem a fő problémád az, hogy ki kell lépned a fejedből.És csak hagyni hogy történjenek a dolgok.Nem nagy ügyet csinálni belőle.Szerencsés vagy ha megnéznek a lányok,mert csak meg kéne tudni szólítani őket,és máris elindulhatna köztetek valami.

Én is a fejemben ragadtam,csak nekem nincs is ennyire jó külsőm!

2021. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm , szépen- 2 es a magabiztossággal szerintem simán ellensúlyozni lehet ha nem top model az ember, hinni kell magadban.

Hát igen az agyam az zakatol.

2021. szept. 12. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. szept. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nulla önismereted van. Nincs technikád, de még is azt hiszed van.

A testeddel törődsz. A tested tud beszélgetni? Szeretni? Megnyugtatni? Na látod. Keresd meg önmagad. Járj terápiára.

2021. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!