Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől lehet ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Mitől lehet ez az egész?

Figyelt kérdés
Szóval már vagy kettő kerek éve volt a munkahelyemen egy csaj,akibe szerelmes voltam,de valahogy nem nagyon alakult a dolog,átkerült másik váltásba és végül elfelejtettem.Ez után jött egy másik aki ugyan ilyen vonzalmat ébresztett bennem,viszont,vannak olyan éjszakák amikor az első lánnyal álmodok valamilyek oknál fogva,és utána egész nap rá gondolok.Ez mi?Pedig már nem érzek semmit,remélem

2021. szept. 12. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy álmodsz valakiről, nem kell szerelmesnek lenned belé :)

A tudatalattid álmodban felköpöd dolgokat. Ezek néha elég zavarbaejtőek tudnak lenni. Ha egy személy egykor nagy hatással volt rád, az illető még évekkel később is visszalopózhat az álmaidba, mikor a tudatos éned már nem foglalkozik vele.

2021. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy azért álmodsz vele, mert hasonló szituációt élsz meg, vagy pedig félsz, hogy hasonlóan alakul. Nekem volt már ilyen. Hogy álmomban nem a személy volt a lényeg (mint utólag rájöttem) hanem szituáció, ami felidéződött, amikor hasonló történt velem.
2021. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
52%
Hahó! Ez itt a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória!
2021. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!