Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrdugulás, mellkasi fájdalom(...

Orrdugulás, mellkasi fájdalom(nem egész nap csak néha) vándorló fejfájás(ez alatt azt értem hogy nem egy helyen fáj a fejem hanem hol itt hol ott) Szájszárasság. Fátadsàg Mitől lehet? Közre játszhat a stressz? Vagy influenza?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs meg influenza szezon, tehat ez Covid. Hivd fel a haziorvosod!
2020. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nincs magas lázam :/
2020. okt. 3. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs lázad, akkor nem influenza, az magas lázzal jár, és mások a tünetek, orrdugulás sok mindentől lehet, allergia is, vagy nátha ami nem tud kijönni, használj orrcseppet. Fejfájás, mellkasi fájdalom és fáradtság ezer dologtól lehet, stressztől is, fontoktól is, stb., nem is tudom miért gondoltál influenzára.
2020. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A covid nem minden esetben jar lazzal, sot! Tehat ettol meg lehetsz az, csak jol reagal az immunrendszered, enyhek a tuneteid.

Ezer mondtam hivd fel a haziorvosod, vagy most hetvegen ugye az ugyeletet es jelezd.

2020. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!