Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 26-30 évesen késő már megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26-30 évesen késő már megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Eddig volt 2 komoly kapcsolatom, két gyönyörű és okos lánnyal, de elrontottam. Fiatalság, hülyeség. Most már tudom. Nem vagyok jóképű, sem magas, se gazdag. Muszáj lesz kompromisszumot kötnöm, ha hosszútávú kapcsolatot akarok?

2021. szept. 14. 19:47
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Egyrészt szerintem Az Igazi nem létezik, másrészt meg miért lenne késő? A mi generációnk előre láthatólag 100 évig él, szóval még van kétszer ennyi időd, jó eséllyel.
2021. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Juj én most lettem szingli és betöltöttem a 25-öt, tehát van fél évem és lehúzhatom a rolót 😱 aztán jobban érzem magam, mint valaha és élem az életem, az igazi meg majd jön, vagy nem. Egyedül is boldognak kell tudni lenni, a társad egy pluszt adhat az életedhez. Keress magadnak elfoglaltságot a hülyeségeken agyalás helyett.
2021. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha már 2 virágot találtál, megtalálod a harmadikat is. Három a magyar igazság:)
2021. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem később még ekkor, viszont 30 körül és afelett már sokkal nehezebb dolgod lesz. Egész egyszerűen a tényleg normális embereket elkapkodják addigra.
2021. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség ez a kérdés. Miért lenne késő?
2021. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő. Van aki 50 évesen válás után találja meg azt, akivel boldog tud lenni.
2021. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumot mindenképp muszáj lesz kötnöd, ha hosszútávú kapcsolatot szeretnél, de nyilván ésszel kell ezt is. Itt az fontos, hogy ne görcsölj rá, ne húzz meg ilyen képzeletbeli határokat, hogy na most 30 éves korig mindenképp össze kell jönnie, mert azzal csak a saját dolgod nehezíted meg.

Járj emberek közé, szórakozz, ismerkedj, aztán csak kialakul valami.

2021. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
minden kapcsolat kompromisszum, kortól függetlenül.
2021. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen kérdéseket, főleg ha férfi teszi fel, hogy lenne már késő?
2021. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen még nem volt kapcsolatom, de nem gondolom, hogy el lennék késve. Van olyan ismerősöm, aki az érettségink után férjhezment és most 23 évesen már elvált...
2022. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!