Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ebből lehet valami vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ebből lehet valami vagy inkább adjam fel ?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lesz az ezért előre elnézést kérek de jobb ha már most letisztazom a dolgok állását.

Adott egy fiatal , csinos , nem buta egyedülálló anyuka - ez lennék én. A húszas éveim végét járom .

Körülbelül 1 éve vagyok egyedül a kisfiammal.

Idén márciusban megismerkedtem valakivel. Ő 20 évvel idősebb nálam , van három felnőtt gyereke , egy nagyon nagyon jól fizetett állása ( havi kb 3 millió ) ( külföldön élünk )

Szóval , O egy rendkívül intelligens , magas de mégsem túl jó képü férfi . Nekem már az elején nagyon szimpatikus volt , nem a pénze miatt , nem igazán kaptam tőle ajándékokat.

Körülbelül az 5. randi után elmesélte hogy az igaz hogy 8 éve nincs a gyerekei anyjával , de neki van egy 3 éves kapcsolata.


Azzal a nővel van egy közös házuk , csodálatosan szép ,képeket is mutatott . A nő egy ápolt 40 - es jól szituált hölgy .


Azt mondta hogy nem szeretik egymást , el akarja hagyni , csak még nem volt biztos az erzelmeimben. Soha nem szerettem volna a szerető szerepébe bújni , utálom őt is és magamat is minden alkalommal amikor aktusra kerül a sor . Bűnösnek érzem magam , de már annyira megkedveltem hogy nem tudok kijönni ebből az egészből.


Eleinte napközben is jött, néha sétáltunk de már legalább 3 hónapja vagy reggel 5kor( 8ig )vagy éjjel 9-10 kor jön ,másnap reggelig . Semmi közös programunk nincs , soha nem kapok semmit .nem várok el nagy dolgokat de ő tudja és látja hogy én egy egyedülálló anyuka vagyok , szerényebb körülmények között és soha semmit nem segít . Semmit nem ad . A gyerekemnek még egy szelet csokit sem vesz , nekem se virág se semmi már legalább 4-5 hónapja . Sőt, meg a bort is én veszem meg amit este elfogyasztunk .

Úgy érzem csak igerget , és az olcsó ( ingyenes ) rib..anca vagyok akit néha elővesz ha épp erre jár .


Másrészt sokat veszekszünk , nem egyszerű velem sem és ha semmit nem jelentenek neki , nem hiszem hogy hónapokon keresztül foglalkozna velem . Akinek ennyi pénze van a függetlenül a kulsejetol - sok másik nőt talál . Van hogy ha kérem , este levezet 350-400 kmt csak hogy pár órát velem lehessen . Utána korán reggel ugyanaz az út vissza . ( A kozelemben lakik de a munkája miatt sokszor távol van )

Minden nap ír , tekefonalunk , ha csak a szexről lenne szó , nem hiszem hogy foglalkozna velem . Akkor inkább kifizetné a heti 1-2 alkalmat ( legtöbbször havi 3x-4x találkozunk ) és nem lenne ennyi herce hurca ...


Ma megírtam neki hogy elegem van , betelt a pohár . Pár napja itt volt. Azt ígérte hogy minden más lesz. Azután másnap ismét itt volt és úgy éreztem hogy szeretjük egymást . Azóta már 3 nap eltelt és fel sem hívott , alig válaszol az uzebeteimre mivel otthon van a barátnőjével .


Nekem felelősségteljes anyának kell lennem . A gyermekemnek szüksége van egy apa figurara az életében , és nyilván ő nem a megfelelő. Nem szereti a kicsit sem , abszolút nem foglalkozik vele... Sőt .... Inkább csak zavarja ,úgy érzem ...


Én valamiért mégis szeretem .

Hogyan lépjek túl rajta ?

Vagy esetleg lenne valami mód és esély arra hogy velünk legyen ? Tudom ez az egész sztori olyan naiv , buta stb... Ha ezt elolvasom ,azt hinném hogy egy 15 éves buta diáklány írta. Nem egy 28 éves felnőtt, anya... De teljesen más amikor az ember saját maga eli át .



2021. szept. 17. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Arra nem gondoltál, hogy hazudik a jól fizető állásáról?
2021. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha kívülről tevezt elolvasnád, kb a harmadik bekezdésnél rájönnél, hogy te csak az ingyenes ürítője vagy.

Az, hogy azzal nyugtatod magad, hogy ennyit nem tenne meg, ha nem szeretne, netto badarság. Tudod te, hogy férfiak mit meg nem tesznek a szexért? Na, itt egy példa. Te ingyenes vagy, nem kérsz érte se pénzt, se drága dolgokat, és még be is vagy idomítva. Par szep szó és máris aléltan fekszel alá. Ennyire egyszerű.

Hogy hogy lépj túl ezen? Növessz meltóságot, de hamar!

2021. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ezt már nem tudom úgy csinálni hogy komolyan vegyen ? És mi van ha tényleg igazat mond és kedvel ? Sőt netán szeret. Minden ember szereti a megszokottat ,talán csak nehéz neki változtatni.
2021. szept. 17. 21:09
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, nem így viselkedne. Nézd, nem tűnsz buta nőnek. Csak szerelmes vagy. De aki szeret, az ziher, hogy nem ilyen. Te is tudod. Nincs ezen mit magyarázni.
2021. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes szitu. Annyi látszik, hogy neked nem tetszik, de nem tudsz döntést hozni. Ezen kívül nem sok van. El kell dönteni és kész.
2021. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd választás elé: vagy elhagyja a másik nőt és felvállal téged, vagy te hagyod el őt. Ennyire egyszerű, es így gyorsan ki fog derülni mi az igazság.
2021. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg nagyon is elbutított a szerelem, ne haragudj! Tudod, mi a megoldás, mégis porig alázod magad. Nem ítéllek el ezért, voltam hasonló cipőben. Nem vezet az ilyesmi sehova.
2021. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdodne a dolog, hogy egy dugasra is a ferfi visz egy jo bort.

Szep hazrol kepeket mutatni, fizetest meselni, elettarsat pocskondiazni nagyon magyaros szokas. Semmi nem stimmel. Ez a ferfi szexpartnernek is alkalmatlan.

2021. szept. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is állítsd választás elé ha ennyire fontos neked és szeretnéd megpróbálni. Tudom nehéz az engedés, de egyébként annyit nem érne, hogy foglalkozz vele.

Írd meg majd hogy mi volt

2021. szept. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem butának tűnsz. Most vagy az vagy, vagy hulla szerelmes. Ha szerelmes, akkor sajnállak, mert ettől a palitól hanyat-homlok menekülni kell! Te neki szabadidő partner vagy. Ráadásul ingyen 🤷🏼‍♂️

Azt gondold csak végig, hogy szerinted, te ennyit érsz csak? Szerintem sem.

2021. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!