Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjam fel az egész társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel az egész társkeresést és inkább öljem ki magamból az összes vágyamat a lányok felé?

Figyelt kérdés

Nem szoktam vagy csak nagyon ritkán lányokkal beszélgetni de ha kéne akkor zavarban vagyok, mit csináljak? Magamtól nem szoktam és nem is merek hozzájuk szólni de ha ők szolnak hozzám akkor sokszor nem tudok vele mit kezdeni. A közelükben annyira félek,hogy levegőt is alig kapok.


Az a legnagyobb gond, hogy eléggé zárkózott és csendes vagyok. Így emiatt egy lánynak sem vagyok vonzó, és szerintem nem is leszek.


A húszas éveimre már illene legalább valamit felmutatni de a semmin kívül nem tudok mást. Igazából lányok közelében sem voltam egyszer sem. Annyira idegen számomra minden, hogy még a hangjuk, az illatuk is teljes mértékben idegen számomra annyira nem vagyok hozzászokva.



2020. jan. 27. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Ja, add fel.


A leírásodban semmit nem találtam, ami kicsi motiváltságot is érzékeltetne, így nemigen lehet ehhez bármi pozitívat szólni. Tehàt nem kell erőltetni.


Inkább hagyd a lányokat, végtére még megfulladsz, vagy allergiás tüneteid jönnek elő. Én is távolról elkerülnélek téged, nehogy a végén még valami kárt tegyek benned a létezésemmel. Bocsánat, hogy létezünk.

2020. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nincsen a nőkkel semmi bajom, nem gyűlölöm őket.
2020. jan. 27. 22:58
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
#2 Sehol sem írtam, hogy azt feltételezném rólad, hogy gyűlölöd őket.
2020. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor bocsánatot kérek, Én értettem félre.
2020. jan. 27. 23:03
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem neked pszichológus kéne.

A lányok is ugyanolyan emberek. Beszélgess velük ismerkedési szandek nélkül, akkor nincs nyomás rajtad és megszokod.

2020. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Már alapból a közelségük szorongást vált ki belőlem, elcsuklik a hangom és levegőt is nehezebben kapok.
2020. jan. 28. 00:02
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
lascia le donne, e studia la matematica.
2020. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha a társkeresésben nem is, de szerintem a lányokhoz való viszonyodban segítene, ha észrevennéd azt, hogy a lányok is emberi lények, akiknek ugyanúgy lehetnek gátlásaik, közöttük is akad olyan, akit bántottak, vagy akinek félelmei vannak és nem tudják, hogy miképpen feleljenek meg a többi embernek. Ha beszélgetnél ilyen lánnyal, akkor rájönnél, hogy a gátlás nem valami “pasi dolog”, lányok közt is sokan ugyanúgy gátlásokkal és magànnyal küszködnek.


Nem tudom, hogy neked miféle sztereotípiáid vannak a nemekről.. De én pasik közt is sok bunkót, kegyetlen állatot láttam, tehát nem értem, hogy miért lányoktól kéne félni? Mit csinálnak ők? Családon belüli erőszakot/nemi erőszakot is inkább férfiak követik el, tehát én nem értem, hogy mi olyan félelmetes a lányokban...

2020. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Huszonévesen még nagyon az elején vagy a társkeresés mizériájának. Persze itt sokan 15 évesen vesztették el és egyébként is 12 éves koruk óta van barátjuk (állításuk szerint), de nem ez a normális. Ilyen korban bár fizikailag már készen állnak rá, szellemileg még nem érettek meg.

Mindenkinek eljön az idő, amikor már beérett a feje lágya és rájön, hogy ideje társat találni. Ez neked később jött el, mint másoknak, de még mindig bőven időben vagy.

A gond veled egyértelműen az, hogy nem vagy hozzászokva a lányokhoz. Konkrétan félsz tőlük. Idővel majd rájössz, hogy ez alaptalan.


Nos, a lényeg az, hogy akkor fogsz tudni változtatni, ha belülről érzed az igényt rá. Ez lehet, hogy holnap lesz, de az is lehet, hogy 35 évesen.

Amikor viszont elhatározod, hogy ideje megváltozni, egy elég hosszú, nehézkes, de nem lehetetlen út áll majd előtted.


Alapvetően le kell vetkőznöd a csendes, zárkózott személyiséget és határozott, nyitott személyiséget kialakítanod. Míg az előbbi a gyenge jellemet mutatja, az utóbbi az erőseké. A nők természetesen erős férfiakat szeretik (fizikailag és jellemileg egyaránt).


Mégis mit tegyél konkrétan? Változtassad meg a külső megjelenésedet (új cipő, ruha, frizura, parfüm) és keressél egy olyan hobbit, ahol tudod, hogy sok nővel fogsz találkozni. Én mindig a táncot ajánlom ehhez, mert ott konkrét fizikai kapcsolat is lesz. Továbbá a szabadidődben olvassál könyveket a szexről és tantráról. Amikor oda jutsz, hogy barátnőd lesz, ezek nagyban fognak segíteni.

2020. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy te valami magán tanuló voltál, vagy kolostorban éltél? Másféle magyarázatot nemigen tudok elképzelni erre.


Aki alapjáraton társaságba jár bàrhol, ahol fiúk-lányok vegyülnek, iskolában össze van zárva velük, az eddig már valahogy csak hozzászokott a jelenlétükhöz.

2020. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!