Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már, hogy hagytátok kicsuszni a kezeitek közül azt a nőt akiért nagyon oda voltatok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. Akihez nagyon ragaszkodtam, őt nem akartam elengedni.

Olyan viszont volt, hogy valaki nagyon szimpatikus volt, és el is tudtam képzelni vele a jövőt, viszont a terveinket nem tudtuk összeegyeztetni, és emiatt nem lett belőle több. Barátok maradtunk a mai napig, mert amúgy kedveljük egymást, de ez is csak távoli barátság... nem tartjuk sűrűn a kapcsolatot... pláne, ha valamelyikünk életébe jönne valaki.

De őszintén szólva még itt sem mondtam le róla, hogy egy napon egymás mellett leszünk, mert emberileg nagyon jól kijöttünk.

2021. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Többször is.
2021. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
98%
Most is épp ez van...
2021. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van olyan srac(plátoi szerelme voltam/vagyok) akit évek mulva mikor felhívtam, elsírta magát megelepetettségében, hogy soha nem gondolta volna, hogy hallani fogja még a hangom es nagyon bánja, hogy akkor es ott amikor lehetett volna, nem hátráltatott és meg sem próbált maradásra birni.



(Külföldön laktam nála ingyen, nagyon jol kijöttünk egymással mint lelki társak, alakulhatott volna is vmi köztünk ugyan de mással jartam, akitől meg nagyban függtem anyagilag meg a jövőt tekintve is(ha családunk lesz).


Amikor az a srác(a barátom) eltűnt, (elvitték misszioba),pánikba estem a megelhetés miatt,(pedig dolgoztam de az csak honaprol honapra volt elég es nem több, azaz nem lehetett erre építeni jövőt, semmit), igy pánikolva hazaviharoztam Mo-ra, hogy inkabb itthon a csaladi támogatas mellett építek karrierrt stb.(ami meg is történt. Azaz hazatelepedtem magyarán)


Es utolag erre pár évre beszéltünk a lakotársammal (ill ő béreli magát a kecot de ott is élt velem),(ő nem magyar) es korabban azt hitte, en örökre el is tűntem az életébol, es mikor pár év mulva mostanság felkerestem felhivtam mondta csak el könnyek kozott, eleve meghatotta hogy hallja ujra a hangom, em mondta, hogy mérhetetlenul bántja, hogy akkor es ott amikor még lehetett, nem ajánlotta fel, hogy ott lesz mellettem segít, ne menjek, maradjak, es hagyott hogy pánikolva "elszaladjak".


En mondtam neki hogy abban a panikban en nem tudom h elfogadtam volna e egyáltalán ezt, az erzelmeim is kavarva voltak, forro fejjel akkor se biztos h maradtam volna, szoval nyugodjon meg. De ezek ugye már csak amolyan HA dolgok. HA mondta volna, HA felajánlotta volna.


Szoval ahogy az éveket nezem az is lehet hogy ő örökre bánni fogja


Most mondta ha barmikor is mennék vissza az ajtaja nyitva. Mellettem van. Tudjam.

2021. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Egyik sem ért annyit h szenvedjek ha nem megy gördülékenyen a dolog. Mindig volt jobb opció.
2021. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Folyt.


Ja meg azota előkerult az exem is a misszióból. Az is szerelmesen várt vissza. Irdatlan balhék voltak abbol hogy mi a francnak jottem ide MO-ra??

2021. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
4.voltam
2021. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

A lakotársam azota sem állt talpra, az exem meg belevetette magát a bűnözésbe csúszik lefelé züllik el.

4.voltam

2021. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Nagyon fájt.. 39f
2021. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Tökéletesen passzoltuk volna egymáshoz, de akkor nem tetszett eléggé. Azóta sem voltam szerelmes. Ennek már 6-7 éve.
2021. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!