Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak akik elhíztak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik elhíztak egy kapcsolatban! Mi volt az oka? Miért hagytátok el magatokat? Köze van ennek a boldogtalansághoz?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 10:05
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
76%
Én speciel a piálás miatt kaptam magamra 2-3 kilót.
2020. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Összeköltözés után a barátnőm elkezdett mindenért, de tényleg mindenért b*sztatni. Előtte még mondogatta, mennyire szeret, le tudná élni velem az életét, utána már az is idegesítette, ha levegőt vettem. Ha változtattam azon, ami nem tetszett neki, akkor meg azért szekált.

Elkezdtem gyorséttermekbe járni, hogy ne kelljen otthon lennem vele. Munka után ott töltöttem a délutánt, sokszor az estét is. Zabáltam, filmeket néztem. Később már piát is vittem be flakonban. A gyakorira is ekkor kaptam rá.

2020. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Van olyan aki kényszerek éri az evést azzal vezeti le a feszültséget.

Olyan is van hogy az asszonyka mindig túl sokat főz és ha nem eszi meg az ember az utolsó falatot is besértődik,így is meg lehet hízni.

Nagyon sokaknak sikerül egy kapcsolat majd az asszony el kényezteti őket aztán az ura meg el lustul,ha nekem lenne egy barátnőm biztosan le tiztáznám vele a dolgokat és egy kicsit el mennék vele sportolni is,pl úszni,tornászni, biciglizni, túrázni vagy futni stb...

Nem tudom ki hogy van ezzel de oda kell figyelni az egészségre máskülönben később gondok lesznek mint pl az elhízás és ezen kívül más problémák igaz erre csak akkor jön rá az ember ha már olyan gondja van.

2020. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Aztán van olyan is aki imádja a hasát, és a lány jól főz, és nem tud önuralmat gyakorolni, ha kaja van az asztalon, és hiába főz a másik 2 napra, már aznap eltűnik minden, holott a nőci csak csipeget mellette:DD

De hát így jár az aki két pofára tömi magába a krumplis tésztát, meg a bablevest, pörköltkét, Milánót soroljam? :DD

2020. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkabb az szokott lenni, amit a 4-es mond :D
2020. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ne már, piálás...idáig olyan szimpi voltál 😀
2020. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért az elhízás nem 2-3 kg-tól, hanem min. 10-től kezdődik. Legtöbb barátom nem hízott el mellettem, mert pár kg után figyelmeztettem, ha láttam a változást.
2020. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
#6, de igen, és nálam ez is látható volt.
2020. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többnyire pont, hogy a boldogsághoz van köze. Amíg szingli az ember, addig gyakran kényszeresen odafigyel az alakjára, hogy tetsszen az embereknek. Ha viszont már megvan az, aki szereti őt kívül-belül, bárhogy is néz ki (hosszútávú kapcsolatban már nyilván sok helyzetben látják egymást, pl. betegen is, mégsem szeretnek ki emiatt egymásból), akkor elkényelmesedik, nem kell mindenáron tökéletesen kinéznie, hiszen már nincs párkeresési időszakban.

Az már más kérdés, hogy egy idő után elmúlik a nagy szerelem, és ha ellaposodik a kapcsolat, akkor az is tovább ronthat rajta, ha a másik már nem tetszik nekünk külsőre sem.

2020. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb, agglegény koromban sportoltam. Majd meg nősültem és a sportolás szép lassan elmaradt, a jó étvágy az meg megmaradt. Ráadásul a feleségem brutál jól főz és szeret is főzni sütni. Állandóan olyan süteményeket és kajákat csinál, hogy egyszerűen nem bírok neki ellenállni. Fel is ugrott rám úgy 30 kiló, amiből már 20-at leadtam és újra sportolok😃
2020. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!