Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan hogy internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy internetes randinál ott hagytátok a partnert?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk nem úgy nézett ki vagy nem úgy viselkedett? Ha igen akkor mi volt a helyzet? Volt már, hogy esetleg megláttátok a megbeszélt helyen és már oda sem mentetek hanem megírtátok, hogy bocsi de dolgom van?
2020. aug. 11. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha már megígértem a találkozót, nem fordultam vissza. VÉgigment a randi és ha éreztem, hogy ez nem az igazi, akkor legalább úgy álltam hozzá, hogy beszélgettem valakivel egy jót.
2020. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, de azt kellett volna tenni, az a fránya első benyomás...
2020. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Majdnem. Lány mondta a pláza éttermi részén vár. Előtte 1 tálcán 3 tanyér a 3 tányér tartalma összeturmixolva a tálcára. Félig feküdt /befolyt a teste az asztal alá. Sajnos ő is megismert... 10 méterről rám kiáltott "meg se ismersz b+?" Kabaré eztán jött ,maradtam vártam Balázst a pezsgővel.
2020. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 Balázs, ez te voltál aki majdnem befolyt az asztal alá és már korán reggel ilyen vagy.
2020. aug. 11. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Balázs nem folyik be semmi alá, magas és ehhez járul némi túlsúly.

2020. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 3as vagyok nem értelek...
2020. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Palpatine_order66 ***** válasza:
100%

A kész átverésre gondolt. Ezt a sok élettelent. Ha Balázs akkor gyk troll.

Get a life

2020. aug. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!