Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egyszerre kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyszerre kettő embert szeretni? Őrjítően fáj!

Figyelt kérdés

Eljutni arra a pontra amikor az elsôt még mindig szereted, az emlékeket, a lelke mélyét, amilyen volt és amilyen,de mar régóta nem olyan, mar nem adja azt ami kellene, de ott a masik- aki közben jött ès minnél inkabb nem szeretnem szeretni - annal jobban szeretem.

Kettő ember adja egyutt azt, amire szükségem van, mindkettot külön külön mashogy de szeretem…

Mindig azt mormolom rz undorító tolem ! nem lehet kettő embert szeretni szerelemmel- de lehet! Hát érzem! Ilyenkor mi van?! Ebbe beleőrül az ember!

Murphy törvénye alapjan pedig fixen rosszul dont az ember… választok - majd utólag megbanom mert rosszul választok - de gondolom mindkettőnél ezt érezném…



2021. szept. 23. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Csak a masodikat szereted, az elso mar csak kotodes es annak elismerese hogy amugy nincs azzal a féllel se semmi baj. Nem hiaba emelted ki a sorban elso elemkent, hogy emleleket. Szakitsd mert az elso mar nem az igazi.
2021. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem lehet két embert szerelemmel szeretni. Le is írtad: "az emlékeket, a lelke mélyét, amilyen volt és amilyen,de mar régóta nem olyan, mar nem adja azt ami kellene" - ez nem szerelem, csak foggal-körömmel ragaszkodás egy már nem is létező személyiség emlékéhez. Ahelyett, hogy tisztességes lennél és szakítanál, két embert is átversz.
2021. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Igazán nem lehet.

Ha van valaki, és mellette más iránt kezdesz érezni, az azért van mert az elsőnél valami elromlott, valami hullámvölgy van a kapcsolatban. És a másikban megtaláltad azt ami az elsőből hiányzik.

És te is pontosan ezt írtad le.

Az elsőnél már inkább jobban csak az emlékeket szereted, hogy milyen volt. Talán pont azt találtad meg a másodikban ami elveszett az elsőben. Hisz te írtad, a kettő együtt lenne neked a tökéletes.

2021. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Üdv a poliamória világában.
2021. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Lehet egyszerre két embert szeretni, ismerős is ezt mondta,

hogy a szeretőjébe szerelmes volt, az asszonyt meg szerette, a sok évnyi

együtt töltött idő miatt,a gyerekei miatt.

le lehet pontozni, de ez az igazság.

2021. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5 az egyiket szerette csak a másihoz csak ragaszkodott ami nem egyenlő a szerelemmel.De neki így pont jó én is ismerek ilyet.Az egyikkel megéli a vágyait a másik meg gondoskodik róla és azért nem választ,mert a biztosat a bizonytalanért nem adja fel.
2021. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul fogalmaztam - mindkettot szerelemmel szeretem mindkettőnél erzem a szerelmet!!! De masmilyet!!!

Az elso a mely regi a második a lángoló eros

:( esküszöm nem hittem volna de mindkettő iránt van!!

2021. szept. 23. 19:41
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Egyikükbe sem vagy szerelmes, csak egy döntésképtelen kapcsolatfüggő vagy. Nem túl jó a szókincsed, úgyhogy csak a "szerelem" szóval tudod jellemezni a függőséget-ragaszkodást az egyik, és az erős szexuális (és újdonság utáni) vágyat a másik oldalról. Szívesen.
2021. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így. Legalábbis azt hittem, hogy így érzek. Aztán utólag rájöttem, itthon problémák voltak a kapcsolattal amíg szerelmesnek éreztem magam a másikba. Ahogy rendeződtek itthon a dolgok, úgy csendesült a másik iránt az érzés.
2021. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanúgy jártam, mint a 9-es. Az utóbbit nem szerelemnek hívják, csak fellángolásnak. Sokan itt arra buzdítják az embert, hogy hagyja el az elsőt, mert nem szereti. Ez nem igaz. Egy több éves kapcsolatban ha esetleges mélypont adódik, akkor könnyen fel tudja kelteni egy figyelmes ember a figyelmed. Én egy olyan iránt "lángoltam fel" akkor, akire azóta rá sem tudnék nézni. Mármint egyáltalán nem tetszik, nem vonz, stb. Csak bele akartam látni akarva/akaratlanul azt, ami éppen otthon hiányzott. Kilábaltunk a gödörből, megoldottuk a problémáinkat és ugyanolyan szerelmesnek éreztem magam utána jó ideig, mint a legelején. A szerelem ilyen (szerintem), hullámzó. Nem lehet állandóan lángolni a másik iránt, mert megterhelő lenne. Nekem legalább is mentálisan az, hogy 0-24 a kis pillangócskák repkednek a gyomromban és nem tudok koncentrálni sem, mert a párom körül forog a világ és az agyam.

A szerelem ilyen. Évek után lenyugodnak a kedélyek, de ha tesznek érte, még újra fel-fel lángol.

És igen, a nyugodt időszak az állandó. A kötődés, ragaszkodás, szeretet. De attól, hogy nincs lángolás, és elmúlik a vad szerelem, nem kell eldobni a kapcsolatot (szerintem). De sokan ilyenkor lelépnek, mert "elmúlt". Fogyasztói társadalom.

Az meg, hogy van egy párom akit szeretek, nem azt jelenti, hogy életem végéig meg is vakulok és az életben többé soha nem válik szimpatikussá számomra.

2021. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!