Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés
Szóval jah, magam sem tudom mi lehet az igazság... Az a helyzet hogy most ért véget az igen hosszú kapcsolatom és nagyon csúnya veszekedéssel. Hiába szerettük egymást én nem éreztem szabadnak magam. Így történt hogy otthagytam a párom és egy ismerőssel eljöttem a közös munkahelyünkről, még az orszagot is elhagytuk. Most pedig kezdünk közel kerülni egymáshoz a bizonyos férfival és nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Néha arra gondolok, hogy lehet hogy csak búfelejtésből vagyok vele és mikor viszonzom a közeledését akkor csak azért teszem mindezt, hogy ne gondoljak az utóbbi hónapra. Nem tudom mit érzek pontosan és félek, hogy megbánom őt vagy valami hasonló és azt nem szeretném mivel igazán kedvelem. Szóval segítsetek nekem, hogy mitévő legyek ... Próbáljam meg vagy mondjam el neki, hogy mint barát tökéletesen tudunk működni, de párkapcsolatot nem akarok. Azért kételkedem abban, hogy melyik döntés a jó, mert igazán nem láttam még hozzá hasonlót és az ő társaságban végre szabadnak érzem magam... De ha csak a felejtés visz rá tudat alatt, hogy vele legyek, akkor az egész csak egy átverés.

2021. szept. 24. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
En a sodródast választanám. A fene se agyalna meg görcsölne ilyeneken.
2021. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Harmadik lehetőség, hogy elmondod ezt így neki.

Nem értelek, miért akarsz két olyan út közül választani, amik egyike sem igazán az, amit akarsz? Megérti, hogy idő kell neked amíg letisztulnak az érzelmeid, ha meg nem, akkor úgysem lett volna igaz partnered.

2021. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!