Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy plátói szerelem meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy plátói szerelem meddig tart általában?

Figyelt kérdés
És megmaradhatnak a szerelmesnek az érzései másfél-kettő évig is úgy, hogy közben gyakorlatilag szinte alig találkoztak a digitális oktatás miatt?

2021. szept. 27. 21:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 3 év alatt jutottam el odáig, hogy észre tudtam végre venni mást is. Nálam ez a gyógyulás jele volt. Előtte viszont lezajlott bennem egy belátása annak, hogy ugyanazokat a köröket már soha többé nem tudnám lefutni vele, akkor se, ha szeretném újra remélni, mert nem az én döntésem volt feladni a reményt. Amíg az ember reménykedik, addig nem tudja lezárni. Kitéptem magam az egészből, mert a remény elmúlt belőlem és nagyon hamar felfigyeltem valakire, akinek bemutattak akkoriban. Meglepett, mennyire belemászott a gondolataimba az után az őrületes nagy szerelem után, amibe majdnem belehaltam és azt hittem, soha többé, soha senki...Aztán jött valaki és nem tudom kiverni a fejemből. De arra képtelen vagyok, hogy őrületes szerelmet érezzek, annyira valóban nem gyógyultam meg, nem múlt el. De a fejemben mégis itt van valaki más, aki ugyanolyan reménytelen, de cseppet sem akarok belehalni, annyira nem érdekel. Csak nem múlik el belőlem, ami fura. Esélyét se látom az egésznek, így engedem veszni az egészet, de az, hogy meg tudott engem fogni, azt jelzi, hogy az a másik elmúlt és már csak az emléke fáj.
2021. szept. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 év volt
2021. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön az igazi, a fizikai valójában.
2021. szept. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ami közel három évig tartott. Úgy, hogy ebből mindössze az első pár hónapban volt személyes kapcsolat köztünk. Aztán 2.5 évig nem is találkoztunk. És még azt is egy kezemen meg tudnám számolni, hogy bármiféle platformon hányszor kommunikáltunk.

Ezen kívül volt még egy ami 1.5 évig tartott.

2021. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amíg az egyik fél nem lesz szerelmes másba, akivel ki tud teljesedni a szerelmük.
2021. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!