Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennek mi lehet az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egyik fiú barátomat többször hozta kísértésbe, hogy megcsókoljon. Azt mondta kérdés nélkül meg is tenné ha előbb találkoztunk volna mint ahogy megismerte a mostani barátnőjét. Azt is tudom hogy hozzám is vonzódik szexuálisan mert bevallotta. Korábban is érdeklődött már hogy én hogyan tekintek rá, tetszik-e nekem de mindig ott lyukadtunk ki hogy a nője mellett ő már megszokta és nem bírna el most egy szakítást. Egyfolytában nyaggat hogy szedjek össze egy pasit. Most úgy tűnik hogy alakul egy pasival, a fiú barátom meg örül és tök jókedvűen beszél róla hogy végre én is találtam valakit. Jól rakom össze ha azt gondolom, hogy ő azért örül ennyire hogy végre más pasival alakul mert akkor őt nem hozom kísértésbe szingliként ha lesz barátom? Vagy mit gondoltok erről?

2021. szept. 27. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy nem kéne ezzel a sráccal barátkoznod. Nem is értem ezek után miért “spanolsz” még vele.

Sajnálom a barátnőjét, de azt a srácot is kicsit, akivel neked most alakul. Ha tiszteled őt, akkor megszakítod a kapcsolatot a kanos “barátoddal”.

2021. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ezek a nagy baratsagok mi? ma mar nem tudom hanyadik, de mindig arrol szol, h huzzak egymas agyat. nagyon komoly
2021. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!