Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett engem?

Figyelt kérdés
Ha egy kedves volt barátom azért utál egy másik embert mert miatta vesztem vele össze, akkor a barátom szeretett engem? Gyakorlatilag miattam utál egy másik embert

2021. szept. 30. 07:07
A kérdező szavazást indított:
Szeret
Nem szeret
8 szavazat
 1/8 October15 ***** válasza:
70%
Ez valami elbaszott online pittypang vagy mi a rák? XD Amúgy ha nem troll a kérdés akkor: ennyiből mégis hogyan találjuk ki?
2021. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha te azért utálnál valakit mert az egyik legjobb barátod miatta nem szól hozzád, akkor ez esetben te szeretnŕd azt a valakit?
2021. szept. 30. 07:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint a barátodat
2021. szept. 30. 07:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne megkérdezni tőle, hogy szeret-e, mint a gyakorin kombinálni, nem?
2021. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet. Foleg az hogy nem ad igazat a masiknak vagy sérti amit a masik mondott.

Plane ha alá is tett azzal h miatta mások utálják. Senki nem szivlelne olyat aki lejaratja masok elott

2021. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 October15 ***** válasza:

Tessék így mostmár tényleg online pittypang, vagy a rák tudja milyen virággal szokták csinálni ezt.


Továbbra is szituáció függő. Nem mellékesen nem árultál el semmi újat csak máshogy fogalmaztad meg pls... XD Na ez történik amikor évtizedes viszonylatban kukázzuk a közoktatást.

2021. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapból szeretem a barátaim és utálnám azt, aki miatt elveszíteném valamelyiket. Gondolom te itt nem simán a szeretetre gondolsz. Azt lehetetlen megállapítani, hogy érez-e többet is.
2021. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy valaki más miatt veszítesz el egy barátot. A barátság (ha van) csakis két ember és kölcsönös bizalom kérdése.
2021. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!