Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy sokkal jobban emlékszem arra, aki viszonzatlanul szeretett engem, mint azokra, akikkel együtt voltam?

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt szerelmes volt belém valaki, de én nem éreztem úgy iránta, ő tényleg őszintén, önzetlenül szeretett, de hiába, ha én nem tudtam úgy tekinteni rá, még akkor is csak az én lelkiállapotom érdekelte, amikor elutasítottam, nem is nyomult tovább, de bűntudatot sem akart kelteni bennem.

Közben néhány más emberrel összejöttem, de így visszagondolva egyik kapcsolat sem volt nagy szám, pillanatnyilag jól elvoltunk, de így visszagondolva, semmit nem jelentenek nekem, egyik sem a szeretetről szólt. Míg a korábbi eset mély nyomot hagyott bennem, pedig nem is voltunk együtt sosem.


2017. szept. 10. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet mégis éreztél valamit iránta, van az úgy hogy később jövünk rá.
2017. szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én ezt valahogy nehezen tudom felfogni. Hogy lehet belemenni egy kapcsolatba szeretet nélkül?

Lehet ezért nem volt soha senkim 27 evésen.

2017. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lezáratlan dolgokat nehezebb elfelejteni. Viszonzatlan szerelemnél nincs olyan, hogy szakítás.
2017. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy önsorsronto, undok a természeted.
2017. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utólag jössz rá,mit veszítettél.Ez a dolog nem lett rendesen lezárva akkor,ezért is kísért a múlt.
2017. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!