Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Eddig akárkivel ismerkedtem, mindig az volt, akinek én nagyon bejöttem nekem nem jött be, aki nekem nagyon tetszett, ő nem akart tőlem többet


((max. Egyéjszakásat, amibe nem mentem bele))


Nem vagyok kapcsolatmániás, jól megvagyok egyedül is, csak néha jó lenne, egy társ azért



2021. okt. 2. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Nem elég szép az arcod ahhoz, hogy kelljél párkapcsolatra jóképű férfiaknak, akik válogathatnak. Keresgélj a szinteden!
2021. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
1. gyökér, mert te látod a kérdezőt igaz, h. így lealázd?
2021. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

#1: ez kreténség. Férfiként én is ebben vagyok kérdező. Szerintem ez karma lehet, vagy egyszerűen nem vagyunk szerencsések. Átlag a kinézetem, nincs rajtam semmi feltűnő. Magas vagyok. Sportolok, egészségesen élek. Én a megfelelő társaság hiányában látom a probléma fő okát. Azok az emberek, akik folyton társaságban mozognak, mégha nem is mindig onnan, de a társak, barátok energiái felvérteznek kellő magabiztossággal, kommunikációs skillekkel. Mivel nekem sincs társaságom többnyire rajtam kívülálló okok miatt, nem is könnyű a helyzetem.

Szerencsére valamilyen oknál fogva voltak már barátnőim, bár nem túl sok. De ehhez is kellett a megfelelő közeg, ld. Egyetem. Utána ha visszakerülaz mondjuk a vidéki kis településedre dolgozni, élni, szétszóródik a társaság, nehéz helyzetbe kerülsz. Marad a netes keresés, de hadd ne mutassam be. Most pl lehetne nőm, de nem jön be, nem tudom eljátszani, hogy igen. Elsősorban küllemre nem, de a személyiségünk se túl kompatibilis. Én így meg berakni sem tudom neki, hogy legalább csak szex legyen. Maradok tehát egyedül, sajna évek óta ez van.


F

2021. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Nagy számok törvénye alapján talán.

Nem szabad feladni csak qrva nehéz:

1.Ismerkedni

2.Lelkesedni , èrdeklődni

3.Talàlkozni

4.Nem jött össze Ugorj az 1. pontra

2021. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!