Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szerelmes belém a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evvc.lkh kérdése:

Nem szerelmes belém a barátom, csak vágyik a szeretetre?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, 4 évvel idősebb nálam, jól kijövünk, nem szoktunk veszekedni, nagyon sok a közös pont. Szexuálisan is minden rendben van, érzem, hogy szeret, kimutatja. Kb fél hónapja elhagyta egy olyan mondat a száját, hogy ő szeret, de nem szerelmes, ami magyon szarul esett, rákérdeztem, hogy most mivan, és azt mondta viccelt. Mondom aha...

Elég szar múltja volt, sokat segítettem rajta nagyon, vágyik a szeretetre, és ezt tőlem megkapja, mert fülig belé vagyok zúgva, és bármit megtennék érte, komolyan.

Lehet az hogy ő nem szeret annyira/nem szerelmes belém, csak igényli, hogy szeressék/azért van velem, mert jó érzés neki, hogy ennyi szeretetet kap tőlem, de nem érzi azt a szikrát..?



2021. okt. 4. 11:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Illetve néha-néha nem érzek egyikünk részéről sem akkora testi vonzalmat, pedig tetszik nagyon. De nemtudom ennek van-e köze ehhez néha-néha úgy nem.. de amúgymeg sokszor igen, ki sem bírjuk, hogy ne csináljuk persze.
2021. okt. 4. 11:58
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog jót tenni az anorexiádnak!
2021. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy csak szeretethiányos, de ehhez kevés az infó.. Általában emberek nem viccelnek érzelmekkel. El sem tudok képzelni olyan szituációt, hogy azt mondjam a páromnak, hogy figyu, szeretlek nagyon, de amúgy nem vagyok szerelmes.

Mit takar a szar múltja? Mennyi idősek vagytok?

2021. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Altalaban abba szerelmesek akiert kaoarni kell vagy feltekenykedni.

Aki kéznél van azzal csak lightosabb erzelmeket élnek meg a pasik.


Kerdezd a legnagyobb szerelmérol. Állitom az a legnagyobb szerelme neki is aki megcsalta elhagyta es sokat nyalogatta miatta a sebeit.

2021. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
*kaparni
2021. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés? Megmondta, hogy csak szeret, de nem szerelmes beléd. "csak viccelt" meg "szar múltja van" ...... 😂😂😂😂

Hülye lenne megmondani az igazat, így legalább van egy lyuk amit tömhet addig, amíg nem találja meg azt a csajt, akibe tényleg szerelmes lesz.

2021. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

szeretetre vagyik = szexre vagyik


bar szerintem nem feltetlen eleg mindenkinek 2 honap ahhoz, h szerelmes legyen, valakinel ez lassabb, de szerintem a pasidnak inkabb az 1. eset all fenn.

2021. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:(

Szar múlt = drogok :( úgy-ahogx sikerült leszoktatnom róla, már csak velem csinálja.

Én 16 ő 20

2021. okt. 4. 12:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeret annyira/nem szerelmes belém"

ne keverd szeretetet és szerelmet, teljesen más a kettő. Két hónap együttlét után még kialakulhat szerelem, de már elég határon van.

#8: nem te szoktattad le őt, hanem ő szoktatott rá téged. Csodás pár vagytok... Nemsokára a szerelem kérdése lesz a legkisebb problémád.

2021. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj...marhára nem kéne sehogy se drogoznotok. Olvass utána hogy égsz ki tőle pár év alatt...

S ez most alá írom vén szöveg harminc évestől de basszus...20 éves a csávód s közlöd rossz múltja van...még a gyerekéveitek vége van csak.

Köze nincs az élethez. Ilyen szarba beleugrott mint drogok s azt mondani múlt... Most veled drogozik hű marhára nem maradt akkor abba semmi, attól még azzal csinálja akivel dug is a szer nem lesz kevésbé káros.

2021. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!