Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a célja ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a célja ennek a nőnek, amiért ilyeneket írt a férfiakról, és hogyan kellene ehhez viszonyulni?

Figyelt kérdés

Kezdjük a legerősebb gondolattal:


"Mi van, ha a nőknek jó okuk van utálni a férfiakat? Mi van akkor, ha ennek a férfiakra irányuló dühnek a szabad kifejezése örömteli és felszabadító?"


További gondolatok:


“A baj az volt, hogy gyűlöltem a gondolatát is annak, hogy bármilyen formában férfiakat szolgáljak.”


“Egyszerűen nem bízom meg bennük. Ezt nem is annyira a személyes életem tapasztalataiból szűrtem le, hanem abból, hogy évek óta vagyok egy nemi erőszak áldozataival foglalkozó feminista szervezet aktivistája. Tényként állíthatom, hogy az agresszorok többsége férfi."


“Ha heteroszexuálisok vagyunk, azt várják tőlünk, hogy kedveljük a férfiakat, de abszolúte meg kell hogy legyen a jogunk ahhoz, hogy ne szeressük őket. Értem, hogy ez erőszakosnak hangozhat, de meggyőződésem, hogy szabadnak kell lennie nem szeretnünk őket úgy általában, hogy egyes férfiakkal kivételt tehessünk"


Forrás itt: [link]


2021. okt. 5. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Arról szól a cikk, hogy a sok hülye úgy vitakozik egy könyvről, hogy csak a címét olvasta.

Te meg kiírsz róla egy kérdést. Netán olvastad a könyvet? Esetleg a francia blogot? Nyilván nem.

Ahogy itt se olvasta senki.

2021. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Az írónő szerint a férfigyűlöletet sokan viccnek veszik vagy éppen ezzel akarják hitelteleníteni a femistákat, de meggyőződése, hogy nincs semmi baj azzal, ha egy nő nyíltan bevallja az utálatát, ami szerinte legitim érzés, ha belegondolunk, mennyit bántják a férfiak a nőket."


Továbbra sem értem, hogy mi volt a célja az írásával.

2021. okt. 5. 18:09
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
#1 Pontosan, nem olvastam el ezt a szemetet, mert egy nyilvánvalóan érzelmileg nulla nő írta. A Mein Kempf-ot se olvastam, pedig a skinhead haverom azt mondta nagyon jó könyv...
2021. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

#2: Persze, hogy nem érted, mert nem olvastad.

Pont azért kapták fel és veszik, mint a cukrot, mert mindenki jól felháborodna, hogy hogy lehet ilyet írni, micsoda beteg nő.

Közben meg semmi olyat nem ír le, ami vállalhatatlan lenne.

Egyszerűsítek. Nő vagyok. Szeretsz engem? Nem. Pedig elvileg szereted a nőket.

Ő ugyanezt írja, csak fordítva. Nem fog kedvelni, és tisztelni, és különlegesnek tekinteni, csak mert férfi vagy. Egy idegen esetén nagyjából ugyanannyi az esélye, hogy te fogod bántani, mint hogy egymásba szerettek. Ő az adott férfit szereti. A férjét, az apját, a fiát, stb. Mert kiérdemelték.

Ennyi.

2021. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4


Nem így van. Lényegében azt fejtegeti, hogy a nőknek miért van joguk utálni a férfiakat, és hogy ennek az utálatnak milyen felszabadító ereje van. A gyűlöletkeltő beszédét pedig igyekszik racionálisan megindokolni, azzal, hogy egyesekkel kivételt tesz.


Ez kb. ugyanaz, mintha egy férfi azt mondaná, a nők alapvetően k..vák, úgy a 90%-uk, ezért nyugodtan meg lehet vetni a női nemet, ha egy 10%-al kivételt teszel.


A szerzőnő a fenti gondolatát fejti ki, és indokolja meg. Ez pedig egyértelműen gyűlöletkeltő propaganda szöveg.

2021. okt. 5. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát olvastad?

Vagy csak feltételezed, hogy mit írt és miért?

2021. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Itt van ez a gondolat:


"Mi van, ha a nőknek jó okuk van utálni a férfiakat? Mi van akkor, ha ennek a férfiakra irányuló dühnek a szabad kifejezése örömteli és felszabadító?"


Ezt nem lehet félremagyarázni. Ez itt egy intellektuális formában megfogalmazott uszító, propaganda szöveg.

2021. okt. 5. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:

De joga van bárkinek utálnia bárkit. Fizikailag bántani nyilván nincs, de most már gondolatokat is ellenőrzünk, vagy mi?


Az nem zavar, hogy incelek úgy érzik, joguk van megölni bárkit, téged is, csak mert nem dugnak? Ha szerinted ez kisebb baj, te sem vagy szerethető ember szinten.

2021. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Zavarnak az incelek, és a szélsőséges feministák is.
2021. okt. 5. 19:36
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
A feministák nem bántanak, csak utálnak.
2021. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!