Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy házasságban élő férfi szerelmes-e?

Figyelt kérdés

Na nem a feleségébe, hanem egy másik nőbe.


Ha keresi a figyelmét, ha szívesen beszélget vele, ha érdekli a másik sorsa, ha biztatja, bátorítja mindenben...


Vagy ez így rendjén van, hogy a felesége mellett ennyit foglalkozzon egy másik nővel, akkor is, ha nem történt köztük semmi, nem lett kimondva semmi?


2021. szept. 26. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A szerelem eleg komplikalt dolog, sok kapcsolatban se lehet tudni hogy tenyleg szerelem vagy megszokas az ami van... En azt mondanam ha mar keresi a tarsasagat es erdeklodok iranta akkor az egy jo kezdet a szerelemhez
2021. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Már nem a feleség a fontos!!!
2021. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szerelmes férfi teper. Ha a másik nőt helyezi előtérbe, akkor már tényleg nem a felesége a legfontosabb számára.
2021. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Férfiként kérdezem, hogy ha szerelmes, akkor mi van? Hosszú évek alatt elég sokan átélik, hogy a házasságuk rendben, és mégis beleszeretnek másba. A hűség azt jelenti, hogy ilyenkor is tudsz nemet mondani. El fog múlni.

Az a kérdés, hogy a férfi mennyire hűséges. Aki nem az, annak még csak szerelmesnek se kell lennie, rád fog hajtani.

Viszont nézz magadba, hogy te miért pont őt akarod. Normális ember nem akar szerető lenni. Az pedig egyszer nem igaz, hogy nincs szingli férfi a környezetedben, aki szóbajöhet.

2021. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmosogat maga után
2021. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4 ki mondta, hogy én őt akarom? nekem van párom, akibe visziont szerelmes vagyok, friss kapcsolat.

és ő ezt tudja.

ezért is szokatlan az egész.

ezért is gondolom, h. ez nincs rendjén.

mikor megtudta, h. lett vkim, szűkszavúan annyit mondott, h. ez zsákutca lesz, nem éri meg szerelmesnek lenni.

tehát nem gratulált meg ilyesmi.

2021. szept. 26. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

#4. Ez nem ilyen fekete-fehér. Nyilván egy rendes nőt, jól működő házasságot senki sem fog ott hagyni.


Én viszont éltem már mérgező kapcsolatban (túl sokáig tartott), de mivel nem tartottam magamat sem túl sokra, szinte észre sem vettem a jeleket. Ha néha ki is akadtam, exem vissza tudott manipulálni. A kapcsolat vége felé volt, hogy kicsit beleestem másba, bár tény, hogy vele sem volt semmi, nem mutattam ki az érzéseimet. Ezt viszont kicsit bánom is azóta, mert ugyanúgy vége lett, hiszen egy ponton túl már én sem bírtam az uralkodást, bántalmazást.


Szóval van az az élethelyzet, amikor igen is a jobb döntés szakítani, válni, és ez nem azon múlik, hogy hűtlen természet-e valaki.

2021. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mióta ismer és milyen viszonyban vagytok.
2021. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!