Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet ilyenkor tisztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyenkor tisztán látni? Többi lent

Figyelt kérdés

Adott egy férfi aki tetszik nekem, sőt lassan kezdek is beleszeretni.


Ő kedvel engem, ez egész biztos, de egyebekről nem tudok.

Az utóbbi időben úgy alakult, hogy viszonylag gyakran összefutottunk (nem randi, meg mások is ott voltak tehát "meghitt" sem volt).


Néha nem tudom eldönteni hogy mit gondolhat rólam.

Volt néhány olyan megmozdulása, meg pillanat amikor belémhasított hogy "ez most más". Nagyon nehéz megfogalmazni. Főleg ilyen nonverbális dolgokra gondolok egyébként.


Mondjuk odaadtam neki valamit és mintha az egész belassult volna pedig tenyleg csak egy pillanat volt, mélyen egymás szemebe néztünk.

Gyakran mosolyog ha rámnéz.

Néha meg úgy néz rám, hogy nem tudom eldönteni mit gondolhat és ilyenkor piszkálja az agyamat egy furcsa érzés, hogy ezek az "alkalmak" mások.


De közben meg semmi konkrét nincs, barátsagos és mivel nehéz objektívnek lennem, nem akarok többet belelátni mint ami. Simán lehet hogy csak azért érzem néha megmagyarázhatatlannak a viselkedését velem szemben, mert ezt akarom.


Van akin teljesen jól látszik ha bejön neki egy nő.


Van jelentősége vajon ezeknek a megérzéseknek (már ha lehet annak nevezni😅), hogy néha valami "más"? Vagy csak képzelem mert ezt akarom? Marmint nem komoly dolgokat képzelek bele.



2021. okt. 13. 09:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Hú visszaolvasva teljesen zagyva lett.😀

Szóval lényegében, van-e ilyenkor annak jelentősége vagy valóságalapja ha az ember azt érzi hogy egy-egy pillantásban, vagy gesztusban van valami furcsa és megmagyarázhatatlan? Vagy csak teljesen beképzelem mert szeretném?

2021. okt. 13. 09:27
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Szemüveggel.
2021. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Érzelmeid vezèrelnek màr, és nem a racionalitás, hogy a realitás mi mögötte, azt max egy külsős tudnà megmondani
2021. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Elég egyértelmű, hogy részéről nincs benne semmi, csak szimpátia, te meg belelátsz minden vackot, az érzelmeid igazolására.

Ne agyalj, ha érdekel a fickó, hívd el egy hétvégi programra, pl túrázni.

2021. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem dobj fel neki apróbb

labdákat, helyzeteket amikre tudod milyen reakciót várnál. Ha jól reagál több alkalommal is ezekre akkor már biztosabban tudni fogod.

2021. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Egyet értek az #5 válaszolóval.

Tedd próbára és ne agyaljál ezen sokat, nehogy túlságosan beleéld magad.😉

2021. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#5 Próbálkoztam már hasonlóval, de igazából abból nem tudtam leszűrni:D

Nem az volt mint vártam (nem meglepő módon, hisz nem vagyok jós), de igazából nem volt rossz. Se nem kifejezetten jó, se nem kifejezetten rossz.


Nem áltatom magam olyanokkal, hogy mennyire megőrülhet értem, mert nem.

Szimplán annyi, hogy volt néhány olyan pillantás, gesztus ami más volt mint általában.

2021. okt. 13. 10:08
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Hát ebből aztán egyáltalán nem biztos.


De ha nem akarsz ezen agyalni hónapokig akkor valamit muszáj lesz tenned, mert a végén becsavarodsz, és jó lenne a végére járnod, hogy reménykedhetsz e vagy felejtsd el.


Szóval....talán beszélgetned kéne vele általában a kommunikáció a legjobb mód arra, hogy többet megtudjuk :)


Nem vagy szupererő birtokosa nem olvasol mások agyában szóval..szóba kell állni a másikkal.


Először beszélgessetek hétköznapi témákról majd kapcsolatokról...

2021. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Az emberek a következőképpen szokták ezt jól megszívni:


Hetekig, hónapokig csak figyelgetik a másikat, tetszik nekik, talán a másiknak is tetszik, de nem lép egyik sem. Aztán eltelik negyedév, fél éve talán 1 év is és csak figyelgetik egymást.


Majd egyszer megtudod, hogy lett valakije, és te pedig jól rábactál mert nem léptél semmit. Noss, többnyire ezzel sokan becopják.

2021. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

te vagy a 29 éves estin tanuló, meg a tanár bácsi, aki úgy néz rád, hogy hátulról is látod. (lásd: előbbi kérdés itt)


még mindig ezen pörögsz?

2021. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!