Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet ilyenkor tisztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyenkor tisztán látni? Többi lent

Figyelt kérdés

Adott egy férfi aki tetszik nekem, sőt lassan kezdek is beleszeretni.


Ő kedvel engem, ez egész biztos, de egyebekről nem tudok.

Az utóbbi időben úgy alakult, hogy viszonylag gyakran összefutottunk (nem randi, meg mások is ott voltak tehát "meghitt" sem volt).


Néha nem tudom eldönteni hogy mit gondolhat rólam.

Volt néhány olyan megmozdulása, meg pillanat amikor belémhasított hogy "ez most más". Nagyon nehéz megfogalmazni. Főleg ilyen nonverbális dolgokra gondolok egyébként.


Mondjuk odaadtam neki valamit és mintha az egész belassult volna pedig tenyleg csak egy pillanat volt, mélyen egymás szemebe néztünk.

Gyakran mosolyog ha rámnéz.

Néha meg úgy néz rám, hogy nem tudom eldönteni mit gondolhat és ilyenkor piszkálja az agyamat egy furcsa érzés, hogy ezek az "alkalmak" mások.


De közben meg semmi konkrét nincs, barátsagos és mivel nehéz objektívnek lennem, nem akarok többet belelátni mint ami. Simán lehet hogy csak azért érzem néha megmagyarázhatatlannak a viselkedését velem szemben, mert ezt akarom.


Van akin teljesen jól látszik ha bejön neki egy nő.


Van jelentősége vajon ezeknek a megérzéseknek (már ha lehet annak nevezni😅), hogy néha valami "más"? Vagy csak képzelem mert ezt akarom? Marmint nem komoly dolgokat képzelek bele.



2021. okt. 13. 09:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10 nem én vagyok, de azt a kérdést én is olvastam
2021. okt. 13. 10:40
 12/22 A kérdező kommentje:
#8 szoktunk beszélgetni, nagyon jól kijövünk, amúgy az összhang emberileg megvan. Sokat nevetünk, viccelődünk, megnevettetem, ő is engem.
2021. okt. 13. 10:41
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
de te vagy...
2021. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem, de te biztos jobban tudod...:)
2021. okt. 13. 11:03
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

"Az utóbbi időben úgy alakult, hogy viszonylag gyakran összefutottunk (nem randi, meg mások is ott voltak tehát "meghitt" sem volt)."



mert ez a tanfolyamon volt, és a társaid is ott vannak.


"Mondjuk odaadtam neki valamit és mintha az egész belassult volna pedig tenyleg csak egy pillanat volt, mélyen egymás szemebe néztünk."


amikor kivitted neki dogádat...



"Az utóbbi időben úgy alakult, hogy viszonylag gyakran összefutottunk"


igen, szeptemberben kezdted a tanfolyamot...


most kit nézel hülyének?

2021. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Honnan tudhatom, tetszem e a tanáromnak?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, estin tanulok szakmát. Van egy férfi tanárom, aki tetszik nekem, és nem tudom tetszem e neki, vagy csak én gondolok ebbe bele többet, mint ami.


A lényeg a lényeg, többször vettem észre, hogy dolgozatírás vagy jegyzetírás közben mikor hirtelen félnézek, akkor épp engem nézett. Legutóbb amikor vittem ki a dolgozatot neki és mentem vissza a helyemre leülni, szinten láttam hogy nézett amíg sétáltam vissza a helyemre. Amikor magyaráz van hogy fél perc percig csak a szemembe néz és úgy mondja az anyagot. Ez számít szemezésnek vagy sem? 😀 nagyjából ennyi ami történt eddig.


Hogyan lehetnék biztosabb a dologban?"

2021. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt leírtál az olyan mint valami romantikus film!

Sokszor ha valaki nagyon vágyik egy kis figyelemre, gyengédségre, esetleg egy kapcsolatra, olyan dolgokat is belelát bizonyos szituációkba, amik nincsenek is!

Az biztos, hogy ha két felnőtt ember akar egymástól valamit, akkor lépnek, tesznek érte, hogy haladjon a dolog.

#9-nek adok igazat, ezt így el lehet húzni a végtelenségig, majd csak elmúlik az élet! :)

2021. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#15 3 éve ismerem. Nappalin tanulok, egyetemen, a diplomamunkámat írom.


A családom volt ott, illrtve van ott amikor találkozunk, mert családi ismerős.


Evőeszközt adtam neki oda.


Nem a tanárom:D

2021. okt. 13. 11:40
 19/22 A kérdező kommentje:

Gratulálok Scherlock!


Mert az amúgy elképzelhetetlen hogy ebben az országban egyszerre 2(!!!) ember legyen hasonló élethelyzetben, hasonló időben. Valóban.

2021. okt. 13. 11:42
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok. Mindenki én vagyok. Sőt te is igazából én vagyok.!
2021. okt. 13. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!