Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzi, mikor rá gondolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzi, mikor rá gondolok?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok, ő férfi. Én kezdeményeztem nála, megírtam neki, hogy nagyon tetszik nekem, de időt kért, mert rossz az időzítés. Nem járunk, alig ismerjük egymást. Mindennap írok neki reggel, hogy jó reggelt, és este lefekvéskor, hogy jó éjszakát, és napközben is sokat gondolok rá. Vajon ő ezt érzi? Hogyan megy át neki, ha igen? Lehet ilyen, akkor is, ha csak alig ismerjük egymást? Vajon gondol rám?

2021. okt. 13. 10:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Talonban tart. Illetve te tartod magad neki talonban.

Erre egy ffi se mondaná azt egy nőnek hogy legy szives elhúzni a p.csaba.



A barátomnál volt olyan nő is akinek féléven át sem esett le, hogy a baratom nem akar tőle semmit. Mire vegre elhúzott a fr.ncba.

2021. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De ő bíztat...
2021. okt. 13. 13:24
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
alig, ismered nagyon nyomulsz rá.. lehet pont olyan pasit fogtál ki aki nem szereti ezt a beteges nyomulást .
2021. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

mivel biztat? semmivel.

megmondta, h. nem, te erőszakos vagy és hülyét csinálsz magadból.

2021. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Bíztat hogy talonban maradj.
2021. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy igenis lekoptatott. Ez a "rossz az időzítés" szöveg annyira tipikus, te nem veszed észre? Ráadásul még te bombázod üzenetekkel. Ő mikor írt rád magától? Na látod.
2021. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Szia.

Hogy segítsen és válaszoljon a kérdésedre, kérlek, írj egy kicsit részletesebben ...

Hol laktok mindketten? Különböző városokban, országokban? Mióta "beszéltek" egymással?

2021. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Szia!


Egy városban lakunk, munkatársak voltunk 3 hónapig, de őt kirúgták. Egy hónapja beszélünk. Mivel munkanálküli és most csak ez érdekli, hogy munkát találjon ezért időt kért. Addig ne is írjak neki? Vagy csak néha? Érdeklődjek? Nem tudom... :(((

2021. okt. 14. 14:09
 19/26 anonim válasza:
Látom. Az igazság az, hogy a srácnak meg kell próbálnia felvenni veled a kapcsolatot. Ha kedvel téged, és jobban érdekelne, mint valaki más, mint egy barát, akkor ő maga fog neked írni. Úgy tűnik számomra, hogy érzelmei ellenére tovább kell lépnie. Gondolja meg bölcsen, kinek szeretné szentelni az idejét...
2021. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Akkor várjak?
2021. okt. 14. 14:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!