Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzi, mikor rá gondolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzi, mikor rá gondolok?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok, ő férfi. Én kezdeményeztem nála, megírtam neki, hogy nagyon tetszik nekem, de időt kért, mert rossz az időzítés. Nem járunk, alig ismerjük egymást. Mindennap írok neki reggel, hogy jó reggelt, és este lefekvéskor, hogy jó éjszakát, és napközben is sokat gondolok rá. Vajon ő ezt érzi? Hogyan megy át neki, ha igen? Lehet ilyen, akkor is, ha csak alig ismerjük egymást? Vajon gondol rám?

2021. okt. 13. 10:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Passz, személy szerint nem hiszek ezekben a telepatikus, meg ami van "A titok" dolgokban, meg hasonló dolgokban De te úgy tűnik.


Szóval erről minden embernek megoszlanak a véleményei.


Találsz olyat aki elhiszi találsz olyat aki nem.


Szóval reménykedj és bizakodj ebben.

2021. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

miért vagy ilyen rámenős?! meg alámenős?!


azt gondolom, marhára idegesítheti, ez a sok kéretlen, nyálas üzenet.


csak szólok, ez a levakarás stratégiája, ha vki azt mondja, h. most nem alkalmas, érts a szóból.

2021. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az időzítés? Ilyet ember nem mond, ha akar tőled valamit. Gyáva lekoptatós szöveg, sajnálom.
2021. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem ismerjük a részleteket , lehet megint egy nős férfi , vagy akármi
2021. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Mindennap írok neki reggel, hogy jó reggelt, és este lefekvéskor, hogy jó éjszakát"

itt cseszted el, ez nálam már a zaklatás katergória.


nem járunk, nem vagyunk barátok, nem akarok tőled semmit... mégis minden kibszott nap arra kell ébrednem és lefeküdnöm, hogy ilyen-olyan reggelt és estéket kíván nekem.


túl sok(k) voltál, erőszakos, rámenős... hülyét csináltál magadból.

2021. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Amúgy igen, #4-es, senki sem ismeri a háttérsztorit. Én 35 vagyok, ő 40 éves. Hogy mi miért van? Miért én kezdeményeztem stb... amúgy azelőtt sosem tettem ilyet. És többet nem is fogok, ha ez nem jönne össze. De ezt már végigcsinálom, mert elkezdtem és tudom, hogy miért és mire kell várni. A másik meg, hogy én szeretem őt!


Itt a kérdés az volt, hogy vajon érzi-e azt, hogy gondolok rá.

Köszönöm a válaszokat és hogy elolvastad.

2021. okt. 13. 10:37
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

kit érdekel, h. te szereted őt, ha őt nem érdekled?


azt mondjuk, h. lekoptatott, értened kéne a szóból.


még egy 16 éves is érettebben viselkedik, mint te 35 évesen.

felejtsd el ezeket az üzengetéseket neki, qurvára idegesítő lehet.


és nem, nem érzi, ha rá gondolsz, mert ő nem érez irántad semmit.ű

ezt kéne felfognod.

ne fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni.

2021. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

#6: Ok, nem ismerjük a háttérsztorit, de olyan sok variáció nincsen a "rossz az időzítés" dumára.


A) "kopj le" udvariasan

B) Foglalt, talonban azért jó helyen vagy


Ne túráztasd magad feleslegesen, ezt jó szándékkal írom.

2021. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem kaptam választ, de köszönöm a tanácsokat. Ennyit még sosem romlott az önértékelésem mint az elmúlt egy hónapban. Szabályosan beteg is lettem, láz meg minden volt, annyira megviselt ez az egész és a mai napig sajog a szívem.


Lehet, hogy fel kellene adnom, de mi van, ha nem szabad? Mi van, korán adom fel és örök életemben bánni fogom, hogy nem csináltam végig.

Annyira rövid az élet? Mire várjak?

Más nem kell... ha fel is adom, akkor örökre bezérkózok és törhetetlen páncélt növesztek. Ő lenne a 2. kapcsolatom az életemben. Nekem nem megy csak úgy sz ismerkedés, bizalom. És a külsőmmel nincs gond, csinos vagyok, vékony. Az egzisztenciám is átlagos... de mégsem megy az ismerkedés.

2021. okt. 13. 11:22
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hagyd békén, mert lekoptatott, csak nem veszed észre.

A hozzáállásod a gond az egész kapcsolatosdihoz. Túlpörgöd.

2021. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!