Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzi, mikor rá gondolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzi, mikor rá gondolok?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok, ő férfi. Én kezdeményeztem nála, megírtam neki, hogy nagyon tetszik nekem, de időt kért, mert rossz az időzítés. Nem járunk, alig ismerjük egymást. Mindennap írok neki reggel, hogy jó reggelt, és este lefekvéskor, hogy jó éjszakát, és napközben is sokat gondolok rá. Vajon ő ezt érzi? Hogyan megy át neki, ha igen? Lehet ilyen, akkor is, ha csak alig ismerjük egymást? Vajon gondol rám?

2021. okt. 13. 10:00
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Igen. Ez a legjobb, amit tehetsz. Adj neki esélyt, hogy hiányozzon, és elérje, amikor készen áll. Tudod, mire gondolok?
2021. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Értelek, csak tudom, hogy milyen zárkózott és félek, hogy ő nem fog keresni és örökre elveszítem. Ráadásul mindenki mást elutasítottam magam körül. Mert tiszta szívemből szeretném őt!
2021. okt. 14. 15:03
 23/26 anonim ***** válasza:
De kérdező, akármilyen zárkózott is ez a férfi, a viselkedésed alapján gondolhatja, hogy van esélye nálad. Már megkapta tőled azt a visszajelzést, ami miatt nem szabadna bátortalannak lennie és most már inkább neki kellene írnia neked. Én most egy ideig egyáltalán nem írnék neki a helyedben.
2021. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Tudom hogy igazad van. Biztos vagyok benne. De annyira félek hogy elveszítem őt, ha én nem írok neki.🥺🥺😢😭

Az arany középút kellene, csak nem tudom hogy az mi… talán az reggeli és lefekvés előtti üdvözlés, nem? Vagy az is sok? Nagyon félek. Még sosem voltam ilyen helyzetben. És ez lenne a 2. komoly kapcsolatom.😭😢🥺

2021. okt. 14. 18:15
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy nagyon akarod őt, de neki is akarnia kellene. Én tartom a #23-ban leírt véleményemet, abszolút nem írnék neki, reggeli meg esti üdvözléseket sem. Figyelném, lép-e valamit, ha nem, akkor hagynám az egészet. Nem csak rajtad múlik, hogy kialakul-e valami, hanem rajta is. Hidd el nem bántani akarunk de ha ennyire rágörcsölsz és erőszakoskodsz akkor csak te koppansz.
2021. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves, és segítő tanácsaidat. Nagyon jól esett az is, hogy egyáltalán segíteni szeretnél. Nagyon köszönöm. Igyekszem megfogadni a tanácsaidat!🥺🥺❤️

Tudom hogy amit Te javasoltál, az a helyes. Igyekszem nem a szívemre hallgatni. Köszönök mindent.🥺🥺❤️

2021. okt. 14. 19:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!