Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőknek fontosabb a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek fontosabb a szex egy párkapcsolatban, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Szegény férfiakra nagy terheket tesznek, azért akarnak jól teljesíteni az ágyban?


Valóban így lenne? Derítsük ki!


2021. okt. 16. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem minddnkinek alap hogy azzal nincs egyutt akit max megtűrni tud csak a szexben.
2021. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Na jó, de a pasikon nagyobb teher van a szexet illetően nem?


És ezt a nők teszik rájuk?

2021. okt. 16. 00:19
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Miért lenne a pasikon nagyobb teher? Nem együtt csinálják?

Szerintem amúgy nem nemfüggő. Pasiknak nagy általánosságban fontosabb, nem párkapcsolatban, hanem úgy egyáltalán. Párkapcsolatban viszont, van, ahol a férfinak fontosabb, van ahol a nőnek. Változó.

2021. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
#3 Mondjuk mert nedvesedi problema konnyebben korrigalhato mint a merevedesi. Meg a nok ha koran elelveznek az is kevesbe, para mintha a ferfiak.
2021. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Úgy látom, te ezt már eldöntötted, úgyhogy nem erőlködök. Írhattad volna azt is a kérdés helyett, hogy sajnáljuk megint a férfiakat, akkor is, ha a kifejezetten szex miatt ők basznak félre gyakrabban és nem sok nőt láttunk még nemi erőszakot sem elkövetni.
2021. okt. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Egyértelműen nem. A nők nagyobbik része vidáman eléldegél egy szexmentes kapcsolatban is. Ha valaki megmozgatja a fantáziájukat, adott esetben szétdobják a virgácsot egy-egy alkalommal, vagy rövidebb-hosszabb szeretői viszonyban. De a házasságot viszik tovább anélkül hogy a férjük megdugná őket.
2021. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"A nők nagyobbik része vidáman eléldegél egy szexmentes kapcsolatban is."


Te most szándékosan akarsz félrevezetni?

2021. okt. 16. 08:56
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Az intimitás és a testi érintés szerintem a nőknek fontosabb, tehát a minőségi szex is.

A férfiaknak meg inkább az a fontos, hogy kb. minden nap ki legyenyek facsarva, tehát nekik a mennyiség a lényeg szerintem.

Szerintem egy nő boldogabb és szexuálisan kielégítettebb egy olyan párkapcsolatban, ahol het 1x van szex, de ott megvan az idő az egymásra hangolódásra, hosszú az előjáték, van kommunikáció előtte, közben és utána is (kinek mi volt jó, mit ismételjünk meg, mit próbáljunk ki legközelebb stb.), mint egy olyan kapcsolatban, ahol minden nap van szex, de aaz inkább csak ilyen k*rás szintű párperces dolog, ami után mindenki megy a dolgára.

Sok férfi az utóbbival is megelégszik, talán főleg fiatalabb korban.

2021. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

6-os vagyok.

Nem akarok félrevezetni senki. Azt írom, amit látok, hallok a környezetemben.

Ahogy nőnek a gyerekek, leállnak a szexszel. Van, aki rögtön a szülés után. Élnek a külvilágnak, kertes ház ,szép kocsi, kutyafsza. Ünnepnapokon esetleg beveszik tövig apunak, vagy beengedik a hátsó ajtón, ha az az álma. De a dolgos hétköznapokon nincs intimitás. Drágámozzák, édesemezik egymást, de apu hamar le van pattintva, ha a héten másodjára kezdeményezi a szerelmet. Jajj, most nem lehet, gombás vagyok, megjött, meg fog jönni, még megvan, idegállapotban vagyok, vagy csak beveri a durcát mondva csinált okból.

Több ismerősöm hagyta ott az ilyen feleségét. Egy srác pedig szeretőt tart. Illetve per pillanat kettőt, mert az egyik szakított vele, de aztán vissza dumálta magát hozzá. Közben szedte fel a másik kiscsajt, de már nem bírja a tempót, és a régi szerető is gyanút fogott, úgyhogy valamelyiknek mennie kell. Azt mondja mindig, hogy inkább legyen hetente 3-4 dugás, mint az otthoni havi kettő.

2021. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy van ez? Amikor a nő,nem nedvesedik,de a férfi hozza a kötelezőt,az nem fáj a nőnek?Az a férfi,akinek merevedési gondja van,menjen előbb orvoshoz! Abból is kijöhet egy gyógyszer,de ellenőrzött keretek között.Időrendben persze,ha merevedési gondjaim lennének,akkor előbb rendezném és utána foglalkoznék nőkkel.Nem?
2021. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!