Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hol húzódik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol húzódik az exek jelenléte/róluk való sztorizgatás határa egy új kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja járunk a párommal, és már a kapcsolatunk elejétől fogva arra lettem figyelmes, hogy nagyon aktívan sztorizgat az exeiről. Eleinte még lenyeltem neki a dolgot, aztán elkezdett tényleg zavarni a dolog és megkértem, hogy hagyja ezt abba. Számomra az ex téma tabu, egyáltalán nem szeretek az exeimről beszélni, egy új kapcsolatban kizárólag a páromra koncentrálok, és meggyőződésem, hogy exeknek semmi keresnivalójuk egy új kapcsolatban, normális érzésű embernek ez nem esik jól. Sajnos, a párom nem igazán ért ezzel egyet. Hiába kérem, hogy hanyagolja a témát, újra és újra témába kerülnek nála az exei, és sokszor olyan kontextusban már, hogy ők mit csináltak jobban, mint én, amivel tényleg meg tud bántani. Voltak más érdekes dolgok is. Pl egy olyan helyre költözne, ami 3 házzal odébb van az exétől és egyáltalán nem érdekli, hogy én nem vagyok hajlandó az exe környezetébe (az egész pereputty az utcában lakik) költözni. Ő szerinte ez semmiség, csak én "hisztizek" ezen. A másik, ami pedig most történt, hogy felkereste őt a volt szexpartnere (!) valamilyen semleges ügyben. Ami pozitív, hogy magától megmutatta nekem a beszélgetést, viszont ami nagyon zavar engem, hogy nekem a kérésem ellenére sem igazán úgy tűnt, hogy ő el akarná varrni ezt a szálat. Mutatta, hogy csak "ennyi" volt a beszélgetés, de ki tudja, mikor írni újra és milyen szándékkal...Szóval ezek a dolgok bántanak engem és nem férnek bele egy kapcsolatba, persze ez az én szubjektív véleményem. Mindig önmagamat is vizsgálom, hogy hibázok e, esetleg rosszul gondolkodok e valamiről. Szerintetek túlreagálom a dolgot? 31F

2021. okt. 20. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
2 hónap semmi. Szerintem ez nem fog menni. Egyetértek veled. Az exek a múlt, és te jelent és jövőt szeretnél.
2021. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de ez egy végtelenül primitív és tapintatlan ember.

Annyira érzéketlennek tűnik, hogy rendesen meglepett, hogy nem te vagy a nő. (Igen, sztereotípia, tudom!)


Nem féltékeny volnék, hanem megalázva érezném magam a szándékos provokációnak tűnő összehasonlítgatások miatt, ill mivel többszöri határozott kérés ellenére, csakazértis erőlteti a témát. Csúnya játszmának tűnik:M? mintha élvezné, hogy kellemetlen, vagy egyenesen megalázó helyzetbe hoz. Nem lepne meg, ha kibökné, hogy cuckoldot akar.🙈🤭

Dobnám, hogy a Holdig szállna. Majd 'abban' az utcában landolna. Hajrá, mehetne a kommunájába.

2021. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába kérem, hogy hanyagolja a témát, újra és újra témába kerülnek nála az exei, és sokszor olyan kontextusban már, hogy ők mit csináltak jobban, mint én"


Nő vagyok, ha az én párom tenné ezt, én elköszönnék tőle végleg.

2021. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek magas labdák:)


Neha megkerdezném pl.kaja utan hogy na sikerult úgy főznöm most mint az exed főzött?


Vagy megmassziroznám ugy hogy na es most az exed itt nyomkodta vagy ott vagy hol is? En is ugy akarom:D


Vagy a szexpajti tudna mesélni rolad? olyan kiváncsi vagyok ő hogyan sz.pott le. Tanits mester!:D


Vagy

Ha majd ott lakunk az exed es a pereputtya mellett lehet egyszerre nagycsaládosak ia leszunk?tole 3 gyerek itt kettő. Mindig is nagycsaladot akartam mienk lenne egy egész utca :D es tök konnyű lenne, egyből megoldott a váltott gyerekfelugyelet is :)

2021. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ja es jon a karacsony. Ez sztem tok jol állna a szexpajtinak, amaz meg az exnek, biztos örulnének:) ja szerinted tulzás? Szerintem cuki csajok annyit meséltel már roluk, vegyük meeeeg nekiiik:D
2021. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Emberek: a kérdező a férfi. Azt írja: 31F


A seggfej mindenképpen az, nemtől függetlenül, csak gondoltam szólok, higy a szexpajtik nem lányok voltak.

2021. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is sok lenne.
2021. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sikerült valami debil, tahó csajt kifognod. Igazából csak rajtad múlik, hogy meddig viseled őt el, meg hogy érdemes-e. Az általad írt határt már régen átlépte.

31N

2021. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Számomra ott van a határ, ahol azt érzem, akár nyíltan, akár burkoltan, de összehasonlítgat vele. Tehát engem az nem zavar, ha néha mesél, vagy valamiről eszébe jut egy-egy sztori, amíg ez nem nosztalgia szintjén jön elő, csak mint egy szimpla emlék. Meg persze akkor, ha alkalmanként történik, nem minden második mondata az exe.

Amit a párod csinál, az rohadt nagy bunkóság, valszeg ha csettintene az ex, úgy hajítana téged, mint annak a rendje.

2021. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én elég érzékeny vagyok erre a témára, aki a múltat hánytorgatja, összehasonlít az exével és ezt szóvá teszi, ott gyorsan elköszönök. Egyszer lehúztam 3 hónapot egy ilyen nő mellett, olyan szinten lehúzta az önbizalmamat azzal hogy az előző faszijához hasonlítgatott, hogy a végén már én is a exét akartam utánozni.

Mai fejemmel ha ilyen előfordul, akkor megkérdezem hogy velem akar együtt lenni vagy exével és ha nem kapja gyorsan össze magát akkor fájdalmas búcsú.

2021. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!