Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A bántalmazó kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bántalmazó kapcsolatban lévő nők hogy nem vették észre, hogy a pasijuk egy vadállat, amikor az ilyenek általában a szemükből sem néznek ki jól!?

Figyelt kérdés
Érthetetlen.
2021. okt. 16. 03:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem feltétlenül igaz . Olyan jámbor gyermekszerető kedves kollégámról derült ki hogy otthon egy állat, hogy senki nem nézte ki belőle. Amit egy Kívülálló lát nem biztos, hogy azonos az otthoni viselkedéssel.
2021. okt. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem vettem észre tapasztalatlan, 18 éves lányként, első kapcsolatban. És nem, nem látszott semmi, kifejezetten szerencsétlennek tűnt.
2021. okt. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

Nem így van, mert észre lehet venni.


Az, hogy valaki a szeméből sem néz ki jól néz azt jelenti, hogy egy kigyúrt állat. Azt jelenti, hogy az ilyeneknek van egy különleges kisugárzásuk, látszik, hogy valami nem stimmel velük.


Én mindig észreveszem, erdekes módon a nők nem veszik észre. Mekkora az egy baromság!

2021. okt. 16. 04:46
 4/65 A kérdező kommentje:
*nem azt jelenti, hogy egy kigyúrt állat.
2021. okt. 16. 04:47
 5/65 A kérdező kommentje:

"Nem, nem vettem észre tapasztalatlan, 18 éves lányként"


Jaaaaaj hagyjuk már ezt.


A tini lányok nem azzal hencegnek, hogy tudják, hogy pl. "Árpi csak dugni akar"?


Egyszerűen nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy ezek a nők csak áldozatok.


Ha hétvégén megyek a városba este, és látom a lányokat, hogy kikkel vannak együtt, egyszerűen már látom rajtuk, hogy nem jó srácok.


Mimika, hanglejtés, mozdulatok, szókincs, stb.


Egszerűen nem fogadom el, hogy amit én meglátok, azt nem látja meg egy nő, akit az evolúció elvileg ellátott az emberismeret természetes képességével.


Ez egy hülyeség, ezek a nők nem áldozatok.

2021. okt. 16. 04:53
 6/65 anonim ***** válasza:
93%
Mit akarsz elérni az okoskodásoddal?
2021. okt. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
97%

"Ez egy hülyeség, ezek a nők nem áldozatok."


De, az voltam.

Érdekes, egyszer jöttem össze ilyennel, azóta 8 éve mással vagyok és ő normális, soha az életben nem bántott.

2021. okt. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

Vállalja mindenki a saját életéért a felelősséget.


Nem fogadom el, hogy a bántalmazott nők mind áldozatok. Mert biztos vagyok benne, hogy az esetek 90%-abban ki lehetne szúrni, hogy ki micsoda ember.


Ne akarjátok már nekem bemesélni, hogy a bántalmazó pasik többsége rendelkezik Hannibal Lechter intelligenciájával, és megtéveszti a gyanútlan nőket.

2021. okt. 16. 05:00
 9/65 A kérdező kommentje:

"Mit akarsz elérni az okoskodásoddal?"


Azt, hogy az embrek gondolkodjanak, ne vakítsa el őket a szerelem.

2021. okt. 16. 05:38
 10/65 anonim ***** válasza:
92%

Tapasztalatból beszélek: 10 évig voltam egy bántalmazó kapcsolatban. Tettlegességig csak a legvégén fajult.

Reméltem, hogy ha en mashogy viselkedek, kedvesebb, odaadobb leszek akkor o is rendesebb lesz velem. Sajnos hiu abrand volt. De mi, ezek a lányok, reméltük, hogy a fiúk megváltoznak miattunk. De sajnos az soha nem fognak.

2021. okt. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!