Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érez ilyet kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez ilyet kapcsolatban?19/F

Figyelt kérdés

Gondolkoztam hogy ide írjam-e ki a kérdést vagy a tini topicba de szerintem itt értelmesebb válaszok születnek.

6 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, nem sok idő, nagyon szeretem, nem tudnám megcsalni.

Viszont ritkán de előfordul hogy nagyon belémjön egyfajta mehetnék, bulizhatnék, csajozhatnék, de persze csak a gondolataimban.

Néha úgy érzem hogy fiatal vagyok és nem szabadba így leragadni hanem élni az életet. Persze ezek csak a gondolataimban.19/F


2021. okt. 16. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez normális még fiatal vagy,játszik a tesztoszteron.
2021. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
ha azt érzed a csajod mellett, h. csajozhatnékod van, és mindezt alig 6 hónap (!) után, úgy lehet, h. nem jó ötlet együtt lenned a csajoddal, hanem csajoznod kéne...
2021. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Miért ne lehetne elmenni bulizni attól még hogy valaki kapcsolatban van?
2021. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát csak nekem a buli az általában arról szólt régebben hogy csajozok.

Vagyis általában, jó nyilván volt olyan buli ami tényleg jó volt jó zenék stb, de általában ha nem szedtem össze valakit akkor hiányérzetem volt.

Ezért inkább nem is megyek bulizni inni stb mert tényleg hűséges szeretnék maradni

2021. okt. 16. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azon kell akkor változtatnod hogy ne erről szóljon számodra a bulizás. Mi a barátommal (30) én (24) járunk együtt is, külön is, de nekünk ez arról szól, hogy haverokkal, barátokkal iszogatunk, beszélgetünk, esetleg elmegyünk táncolni (ide mondjuk külön nem) és megyünk szépen haza.
2021. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

5


de ti jóval idősebbek is vagytok, mint kérdező.


kérdező, természetes vhol, h. ezt érzed.


épp ezért lehet nem kéne lekötnöd magad, hanem facérként durr bele, és kiélned magad.

inkább most, mint házasként...


én anno nem buliztam, nem ittam.... és most 30 felett, nőként érzem mennyi jó dologból kimaradtam.

van diplomám, nyelvvizsgáim, ígéretes karrierem... de szép fiatalkori élményeim alig.

mindig hajtottam, tanultam, dolgoztam, idegeskedtem.. de nem szórakoztam, nem éltem.

2021. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem huszonpár éves koráig nem is szabadna az embernek komoly kapcsolatba fognia. Épp emiatt amiről a kérdező ír. Ilyenkor bulizni, csajozni, pasizni, élni kell még. Különben később, a már komoly kapcsolatban jönnek elő az ilyen vágyak sok év után. Mikor már valóban késő. Mikor már csak megcsalással, kapcsolat felborításával lehet kiélni őket. Vagy elnyomni magában az embernek, és vele élni tovább. Ami szintén nagyon nem jó.
2021. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Élj még egy kicsit. Vagy ha teljesen biztos vagy benne, hogy ő életed párja, akkor alakítsatok ki olyan biztos lábakon álló kapcsolatot, amiben soha nem fordulhat elő, hogy elunjátok magatokat. Lehet izgalmat csempészni a kapcsolatba, ha elég bevállalós a barátnőd és akkor nem vágysz majd másra.
2021. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!