Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Hogyan jellemeznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan jellemeznétek egy ízig-vérig vonzó nőt?

Figyelt kérdés

Ha találkoztatok már olyan nővel aki nagyon hatással volt rátok, vonzódtatok hozzá, arra gondoltatok hogy "igen, ő nagybetűs nő", írjátok le kérlek milyen volt? Mind külső, mind belső tulajdonságok érdekelnek, illetve a viselkedése, természete, tehát bármi ami nagyon megfogott titeket.

Ha még nem találkoztatok ilyen nővel, akkor hogyan képzelitek el?

Megköszönném ha a válaszaitokban a korotokat is odaírnátok.



2021. okt. 22. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Modellalkat,ovalis arc, mandulaszemek, kifinomult elegans öltözködés, magassarkú. Kicsit kimért, de azért baratságos. Mindig képben van mindenhol, választékosan beszél, nem hadar, egyenes a testtartása, sikeres munkában, magánéletben.
2021. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

1

Remeljuk te is ilyen vagy

2021. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Mostani párom.

Mikor elsőnek találkoztunk és megláttam, elfogott egy olyan érzés hogy ááhhh. Egy nyári lenge ruha volt rajta. megláttam éreztem hogy ez a nő kell nekem.

Külsőre barna haj, kék szem. Nem volt kisminkelve. Testalkatra nőiesen telt.

Viselkedésre eleinte félénk, de nagyon hamar oldódott, vicces , okos, nagyon jót beszélgettünk szinte mindenről. Ami plusz pozi hogy nem síránkozott hogy jaj az én életem ilyen meg olyan, meg hogy nem vagyok szép stb.. volt önbizalma, és nem volt negatív a hozzáállása a dolgokhoz.

Mentem közben sok embertől megkaptuk hogy jó manapság ilyen párt látni akik ennyire boldogok egymással. Akkor még csak az első randink volt, nem is voltunk együtt, de én ott azt éreztem hogy már ezer éve ismerem.

2021. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
melegítő vagy farmer gatya baba pofi .
2021. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig normális kedves aranyos lányokat kerestem. Aztán találkoztam az ideálommal, akire egyik sem igaz és még szociopata is. De esküszöm, soha nem láttam még ennyire nőies nőt. Beleőrülök, hogy sosem elég belőle.
2021. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Egy biztos: nem visszahúzódó
2021. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztos, kedves. Szép, nem kislányos külső, legalább 170cm magas
2021. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

1x találkoztam olyan nővel, aki a nagybetűs NŐ volt.


Ezt a külsőt képzeld el, 185 cm magasan, 60 kilósan: [link]

Mellé egy olyan stílus és kifinomultság, mint Cate Blanchet a CAROL című filmben.

2021. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Pusztán a külső nem elég. Egy Nő attól vonzó számomra, hogy nőiesen mozog, nőiesen viselkedik, hogy mosolyog, a hangszíne, hogy kedves az emberekkel és mindenkihez van egy kedves szava.

A részleteknél sokkal többet számít a személyes kisugárzás, ha összességében rendben van amit tapasztalok, akkor nem érdekel milyen magas vagy milyen színű a haja vagy éppen a szeme.

2021. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Olyan, mint a feleségem. Első látásra szerelem volt.


Okos, vicces, kedves, közvetlen, barátságos, határozott, önzetlen, gondoskodó és van véleménye mindenről.


Emellett gyönyörű, formás, szép arca van.


Nem nyávog, nem kényeskedik, nem sértődősködik, érti a viccet és vissza is tud vágni. Segít nekem a burkolásban, favágásban is ha kell (ha nem kell akkor is segít, mert segíteni akar), férfiakat megszégyenítő pontossággal tud glettelni. :D emellett mégis nő és nőies, szeret (és tud is főzni), sokminden érdekli, van igénye a folyamatos fejlődésre.


35F

2021. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!