Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férfiak egymás között úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiak egymás között úgy jellemeznek egy nőt, hogy aranyos, akkor az nem tetszik nekik külsőre?

Figyelt kérdés
Ha tetszene gondolom úgy beszélnének róla, hogy de jó csaj, de meg..., igaz?
2020. febr. 25. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél mást jelent. Nálam azt hogy tetszik a kisugárzása és jó társaság. Lehet hogy van rajta +10 kiló, túl vékony vagy nem kimondottan szép, de aranyosnak és kedvesnek találom mert mindig vidám és mosolyog.
2020. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem egyszer az egyik legjobb fiú haverom mondta, hogy az a lány akit aranyosnak titulál az a megdugná konszolidált verziója. Biztos van olyan pasi is aki direktbe kiböki, hogy megdugná a csajt de szerintem az nem túl elegáns.
2020. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

“Megdugná konszolidált verziója...”

Ezen most jót nevettem utolsó.😀

2020. febr. 25. 12:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért mi férfiak sem vagyunk ennyire ösztönlények. Szerintem sokkal jobbat jelent, ha egy lányt egymás közt aranyosnak neveznek, mint ha arról beszélnének, hogyan tömnék meg. Utóbbi eléggé tárgyiasítja a nőt. Ha valaki komolyban gondolkozik, akkor több tisztelettel beszél egy lányról.
2020. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De amikor többen is beszélnek egy adott lányról, ott vannak foglalt férfiak is, akik nyilván semmi komolyban nem gondolkodnak.
2020. febr. 25. 12:23
 6/14 anonim ***** válasza:

aranyos=kedves lany, dugnam


jol mondtak elottem a kollegak

2020. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Én akkor mondom hogyha tetszik egy làny,olyan édes,aranyos..nem menne a vad szex vele,nem akarnàm "bàntani":)
2020. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokra számítottam, kicsit megleptetek. Én azt hittem ez kb. azt jelenti egy férfitól, hogy: aranyos lány, nincs vele semmi gond, de nem az esetem, nem mozgat meg.....
2020. febr. 25. 12:34
 9/14 anonim ***** válasza:
nálam igen ! nála azt jelenti hogy nem tettszik külsőre de aranyos kedves lány szal érted :D
2020. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9: Kinél? Ezt csak példának írtam, nem konkrét eset volt....
2020. febr. 25. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!